Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Mar 092016
 

zpaintUfak, ufak olduğu kadar kolay ve bir o kadarda kullanışlı, bedava bir program vereyim bugün.. Peki ne iş yapar bu meret? Resim çerçeveleri yapar, değişik kutucuk ve daireler yapar.. Çok basit bir işlem gibi değilmi? Oysa bu basit gördüğümüz işlemler çok işimize yarar..


Öncelikle belirttiğim gibi program tamamen bedava.. Boyutu ise inanılmaz ufak.. 1 Mb bile değil.. Sadece 711 Kb.. Şaşırdığınızın farkındayım.. Şaşırmayın.. Özellikle alttaki videoyu izleyin ve program neler yapıyor bakın.. Kesinlikle indirecekseniz.. Acemi yada usta olmanız hiç farketmiyor.. Hepinizin işine yarayacaktır..

Videoda basitçe kullanımı göstermiş oldum..

İndirmek isterseniz alttaki butonu kullanabilirsiniz..

   ZPaint`i indirmek için tıklayınız

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir