Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 042017
 

Zeitgeist Hareketi belgesel filmi Peter Joseph tarafından üretilip, internette yayınlanmasından sonra adlandırılmıştır. 2007’de Zeitgeist: The Movie (Zeitgeist: Film) ve 2008’de Zeitgeist: Addendum (Zeitgeist: Ek) yayınlanmıştır. Üçüncü film 2011’de yayınlanan Zeitgeist Moving Forward‘tır (Zeitgeist: İleriye Hareket).


Peter Joseph bunun konularının insan davranışları, teknoloji ve akılcılık olacağını ifade etmiştir. Genel olarak bütün filmler para bazlı ekonomiden doğan sosyal problemlerden bahsetmekte ve mümkün çözümler önermektedir.

Dünya siyaseti ve ekonomisi hakkında gerçekleri öğrenmek istiyorsanız bu belgeseli mutlaka izlemeniz lazım. Zaten izlemeye başladığınızda bırakamayacaksınız garanti veriyorum.

Belgesel internet üzerinden bedava olarak yayınlanmış ve tüm dünyada milyonlarca kez izlenmiştir.. Hala izlenmeye ve yayılmaya devam ediyor.

Buyrun izleyin..

1. Bölüm

2. Bölüm

3. Bölüm

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)