Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Mar 262016
 

kamp-atesi1Yoruldum…

Şöyle güzel bir tatile ihtiyacım var. Biraz tek başıma olup sakin bir yerde şöyle bir ay kadar kalsam hiç fena olmaz. Ama bu imkânsız malum iş hayatı. Sadece hayalini kurabilirim. Bu gece oturup yaptığım gibi.

Şimdi böyle orman içinde nehir olan bir yerde çadır kursam. Sadece müzik ve kitaplarım olsa. Bol bol temiz hava alıp yürüyüşe çıksam. Akşamları çadırımın yanında ufak bir ateş yakıp, tabureme oturarak müzik eşliğinde kitaplarımı okusam ne güzel olurdu. Hem de öyle üç, beş gün değil kocaman bir ay boyunca.


Dedim ya yoruldum diye özellikle son günlerde bunu çok fazla hissediyorum. Adeta birisi enerji kaynağımı alıp gitmiş gibi. Uzaklaşmalı betonarme şehirlerden. Diyorum ama elim ayağım bağlanıp kalıyor.

Bu aralar en fazla yorulma nedenlerini düşünüyorum. Aslında düşünmek bile beni yoruyor. İş yerinde yaşadığım yoğunluk fazlası ile yetiyor. Bu yetmezmiş gibi özel hayatımda bazı insanlar bana karşı resmen yüzüme yalan söylüyor. Bir kişiyi iki defa yalan söylerken yakaladım ağzımı açmadım görmezden geldim. Sinan nasıl olsa saf yalanı yedi diye gezsin ortalıkta. Elbet gün gelecek ve o söylediği yalanlar karşıma çıkacak işte o zaman yapacağı açıklamayı merak etmiyor değilim.

Yoruldum…

Tek bir konu ile ilgili yoğunluk veya aksilik olsa eyvallah der yıkılmadım ayaktayım dersin. Ama gelen bir mutluluk yanında birden fazla olumsuzluk bir araya gelince yorgunluğun dibine vuruyorsun. Arkandan çevrilen işler vs. Neyse çok fazla düşünüp daha fazla strese girmemek en iyisi. Yüzleşeceğim günler elbette gelecektir.

Yıkılmadım elbette ayaktayım daha fazla güçlüyüm. En iyisi yatağıma uzanıp uyumadan önce yorgunluğumu giderecek olan tatilimin hayalini kurmaya devam edeyim.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Sinan Faydalıtürk
Sıradan değil ama özelde değil. Sonuçta herkes gibi bir insan. Zaten bu sıradanlık ve özellik kime göre? Sadece sorgulamayı, araştırmayı seven birisi. Zaman zaman detaylara takılan yeri geldiğinde duygusal. Güven arayan ve aradığını bulamayan tipik boğa burcu erkeği

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir