Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Ara 312016
 

Bu akşam 2017 yılına gireceğiz. Yeni bir yıl, yeni umutlar ve yaşam defterimize yazılacak bir sürü yeni anılarımız olacak.. Umarım tüm insanlık için herşey geçmiş yıllardan çok daha güzel ve huzurlu olur.. Savaşlar, ölümler biter..

Umutsuzluklar yerini insanlık tarihinde hiç olmadığı kadar fazla güzelliklere bırakır..

Buyrun sitemizden yılbaşı filmi sizlere..

Konusu: Bir yıl önce Bailey Downs’taki bir üniversite 2 gencin şüpheli ölümüne dair cevaplar arayan öğrencilerin orada mahsur kalması, ve şehrin geri kalanının da Noel Baba’nın eski dostu yeni düşmanı Krampus’un nefretinden payını alması…

Filmin Fragmanı

   Filmi İzlemek İçin Tıklayınız


Film Hakkında Detaylı Bilgiler
Yönetmen: Steven Hoban, Brett Sullivan, Grant Harvey

Oyuncular: George Buza, Percy Hynes-White, Rob Archer, William Shatner, Jessica Clement, Shannon Kook-Chun, Michelle Nolden, Amy Forsyth
Film müziğinin bestecisi: Alex Khaskin
Tür/Yıl: Korku/2015
Ülke: Kanada
Senaryo: Pascal Trottier, James Kee, Sarah Larsen, Jason Filiatrault, Doug Taylor
Yapımcı: Steven Hoban, Mark Smith
Yapım: RLJ Entertainment, Image Entertainment Inc., Copperheart Entertainment
IMDB Sayfası: http://www.imdb.com/title/tt3688406/

Yönetmenliğini Grant Harvey, Steven Hoban ve Brett Sullivan’ın üstlendiği A Christmas Horror Story, yılbaşı korku filmlerine yeni bir soluk getiriyor. Filmin başrollerinde George Buza, Percy Hynes White, Jeff Clarke, Ken Hall yer alıyor.

Benim Yorumum:  A Christmas Horror Story’i de çok büyük beklentilerle açıp izlemedim ama çok da kötü bir filmle karşılaşmadım. Üç ayrı hayat hikayesinin işlendiği filmde yılbaşı atmosferi başarılıydı. Karlı ve soğuk havayı hissedebiliyorsunuz. Sadece korku öğeleri biraz zayıf işlenmiş, gerilim çok daha ağırlıklıydı. Aman aman korkutan veya gece uykuları kaçıracak düzeyde bir korkusu yoktu. Ama dediğim gibi zaman zaman soğuk ve karanlık atmosferde gerilimi iyi yaşayabiliyorsunuz.

Hani korku kıtlığında iyi gider denilen filmler vardır ya işte bu film de onlardan biri. Ancak film bana göre ve sanırım izleyecek olan çoğu kişiye göre de, finaliyle bombayı patlatıyor. Hiç beklemediğim ve ummadığım bir final oldu sanırım alacağı puanların çoğunu finalinden alır film.

Üç hikayeyi birden nasıl bağlayacaklarını düşünürken ve de saçma sapan bir son beklerken bitiş tam anlamıyla şaşırtıcıydı. Çok fazla beklenti içine girmeden izlerseniz ve de çok iyi bir korku beklemezseniz sanırım yapım sizi biraz da olsa tatmin edecektir. Yılbaşı yapımı korku filmlerine biraz da olsa farklılık kattığı kesin.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir