Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 222016
 

WordPress-PluginsWordPress sitesi olanların sıklıkla aradığı bir olaydır sitelerindeki toplam yazı, katagori ve yorum sayısını göstermek.. Bizim sitemizde de ana sayfada sağ üstte vardır örneği.. Biraz evvel bir arkadaşım sordu bunu.. O yüzden hemen buradan vermiş olayım istedim..

Bunun için hiçbir eklenti kullanmanıza gerek yok.. Basit bir kodla bu işi bitirebilirsiniz..


Kodları altta verdim.. O kodları alıp sitenizde nerede görmek stiyorsanız, kullandığınız temada oraya eklemeniz yeterlidir..

Kod üzerinde görünmesini istemediğiniz kısımları kaldırabilir yada eklemek istediğiniz başka özellik varsa ekleyebilirsiniz..

Kod

<?php
$args=array(
'orderby' => 'name',
'order' => 'ASC'
);
$categories=get_categories($args);
$cat_count = 0;
foreach($categories as $c) {
$cat_count++;
}
$count_posts = wp_count_posts();
$published = $count_posts->publish;
?>
Sitemizde <strong><?php echo $cat_count; ?></strong> kategori'de <strong><?php echo $published;?></strong> adet yazı yazılmış ve <strong><?php echo $wpdb->get_var("SELECT COUNT(*) FROM $wpdb->comments WHERE comment_approved = '1'");?></strong> yorum bulunmaktadır.

Her hangi bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)