Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Oca 312016
 

wordpressWordPress sitelerde giriş yapıldığında otomatik olarak panele yönlendirir.. Yani admin panele.. Tabi admn panele derken direk admin yetkileri diye algılamayın.. Üye derecesine göre yetkisi ne kadarsa o kadar görebileceği şekilde panele yönlendirilir..

Ancak bu kullanıcı açısından hiçte hoş bir görüntü olmamakta.. Özellikle üye olan acemi kullanıcılar için çoğu zaman siteden çıkmaya kadar sorun yaratıyor.. Üye olan kişilerinde bir daha siteye gelmemesini sağlıyor çok zaman..

İşte burada vereceğim eklenti devreye giriyor.. Bu eklenti ile üye gruplarını istediğiniz sayfaya yönlendirebiliyorsunuz…

Mesela yazarlarınız var.. Bu eklenti ile yazarlarınızı direk yazım paneline yönlendirebilirsiniz.. Normal üyeleri login olduğu anda ana sayfaya yönlendirebilir, sizden başka admin varsa admin panele yönlendirirsiniz..


Kullanımıda oldukça basit.. Alttaki videodan izleyerek benim nasıl ayarlar yaptığımı görebilirsiniz..

Gördüğünüz gibi ben adminleri admin panele, yazarları yazım paneline yönlendirdim..

Ayrıca dilediğiniz üyeyi dilediğiniz bölüme yönlendirebilir, kişisel yönlendirmelerde yapabilirsiniz..

   WordPress`ten İndir

   Sitemizden İndir

Direk admin panelinizden kurmak isterseniz panelinizden Eklentiler>Yeni Ekle yapın ve Peter’s Login Redirect diye aratın.. Orada çıkacaktır.. Ordan da kurabilirsiniz..

Konu ile ilgili sorularınızı buradan yorum olarak sorabilirsiniz.. Extra ileşim panelinden soru göndermeyiniz..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)