Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Ağu 122017
 

Microsoft Windows 10 Creators ismini verdiği yeni sürüm işletim sistemini sürdü piyasaya.. Keşke sürmeseydi..  Dün akşam güncellemeyi yükledim ve inanılmaz bir pişmanlık yaşadım.. Lenovo laptopum resmen kafayı yedi. Mousem kafasına göre hareketler yapmaya başladı, bir program açmak istediğimde garip garip mesajlar verip açmadı filan.


Güncellemeyi geri alıp laptopumu eski haline getirdimde derin bir “Ohh” çektim, rahatladım..

Masaüstü diye birşey kalmamış yeni sürümde.. Başlatta bulunan herşey masaüstünde yığılmıştı.. Bir türlü başlatlı görünüme dönemedim.. Benim gibi efsane Windows XP görmüş kitle kesinlikle yüklemesin bu güncellemeyi.. Rezalet bence.. Hee artıları vardır mutlaka.. Hatta Windows 10 Creators ün cinconlu halini sevende çıkacaktır mutlaka.. Özellikle pc lerinde bolca iş yapan insanlar sıkıntı yaşar bilesiniz..

Sonuç itibarı ile ben hiç beğenmedim.. Kullanımı can sıkıcı, cinconu fazla, insanın hareket kabiliyetini kısıtlıyor..

Tabi kimsenin iştahını kırmış olmayayım.. Belkide ben düzenlemesini beceremedim istediğiğim gibi..

Social Media Exchange Website - Likenation

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir