Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 102017
 

Wicca büyü aslnda hepimizin bilmeden sıkça yaptığı bir büyü çeşididir. Günlük hayatımızda bir şeyleri yoğun bir şekilde istediğimizde şaşırarak olduğunu görür ve “keşke daha iyi birşey isteseymişim” dersiniz. İşte Wicca büyüdür. “Kalp kalbe karşıdır” olayıda aslında Wicca büyüden kaynaklanır.

Wicca büyüsü kapsamında temel düşünceye bağlıdır. Odaklanmak ve düşünmek wicca büyüleri açısından oldukça önemlidir.

Wicca büyüleri ile alakalı asıl kökler Pagan inanışına dayanmaktadır ve bu inanışa göre doğa tamamen merkezde yer alır. Bu inanış bir yaşam tarzıdır ve cadılığın var olan diğer bir adıdır. Bu inanışa göre her cadı kendine ait bir yola sahip şekilde yaşar ve bu inanışa sahip olan kişiler kendilerini Wiccan olarak adlandırmaktadır. Cadılar için büyü yapmak oldukça kolaydır. Bu işlem için herhangi bir malzemeye ihtiyaç bile duymayabilirler.

Cadılar için düşünsel güç ve bakmak önemlidir. Onlar bakarak ve düşünerek de wicca büyüsü yapabilmektedir. Wicca büyüleri de eski dönemlerde bu şekilde ortaya çıkmış ve günümüze kadar belli başlı değişimlere uğrasa da gelmiştir. Wicca büyüleri oldukça kuvvetli olan büyülerdir. Bozması da oldukça zordur. Wiccan cadıları için yaşamlarında önemli olan noktalar bulunur.

Bunlar;

 • Sanatını tanı
 • Kendini tanı
 • Keşfet ve öğren
 • Var olan bilgileri bilgelik ile kullan
 • Dengeli ol
 • Hayatı kutla
 • Kabul edilecek olan düşüncelere sahip ol
 • Kendine en iyi şekilde bak
 • Dünyanın döngüsü ile uyum sağla
 • Meditasyon yap
 • Tanrıları ve tanrıçaları onurlandır.

Wicca Büyülerinden Bazıları

Sevgi Kadını – Wicca Venüs Büyüsü

Malzemeler;

 • 6 tane yeşil düğme
 • Vazo içinde taze gül
 • Yeşil ip
 • Gül özü yağı

 1. Cuma günü güneşin doğması ile birlikte 6 adet yeşil düğme yeşil ipe sıralanmalıdır.
 2. İpin uç kısımları 13 cm halka olacak şekilde birbiri ile düğümlenir.
 3. Birazcık saçtan alınır ve halkaya bağlanır.
 4. Hazırlanmış olan bu halka taze gül koyulan vazonun en alt kısmına koyulur.
 5. Sonra büyüyü yapan kişi elini az bir miktarda gül özü yağını almalı ve onu belli bir süre koklamalıdır.
 6. Bu koklama esnasında, yeşil kadını en tepelerden sevgi gücünü bana gönder. Benim için atel kanatlarında bulunan kalbin görünüşünü gönder. Layık olduğumu göstereyim ve bu sayede gerçek sevgiyi bulayım.
 7. Bu şekilde büyü tamamlanır ve kısa bir süre içinde yaşamda olumlu değişimler oluşmaya başlar.

Zararı Engelleme Büyüsü

Wicca büyüsü kapsamında zararı engellemek için kişi korktuğu şeyi düşlemelidir.  Düşlenen korku mavi bir pentagram içine alınmalı ve burada sınırlanmalıdır. Sonrasından suyun var olan gücünü düşleyerek çağırmalı ve onu kendinizden uzaklaştırmalısınız.


Ağrıları Dindirme

Wicca büyüsü kapsamında ağrıyan bölgeye dikkatli şekilde odaklayın, orada bir bıçak ya da kesici bir madde bulacaksınız. Kesici maddeyi çıkartın ve o bölgeye beyazlığınızı gönderin. Sonrasında çıkartmış olduğunuz kesici siyah aleti eliniz ile yok edin.


Aşk Büyüsü

Kendinize aşık olmasını beklediğiniz kişi düşünmelisiniz. Onun kalbini düşünce gücü ile açın ve kırmızı bir ışık ile oraya kendi isminizi yazın. Sonrasında orayı kapatın ve siyah ile mühürlemeyi unutmayın. Bu sayede sizden başkası bu kalbe giremez.


Evi Temizleme

Wicca büyüsü kapsamında evde bulunan tüm camları ve kapıları sonuna kadar açın. Bir pencereden diğer pencereye ve bir kapıdan diğer kapıya beyaz ve yeşil olan ışıkların rüzgarlarının savrulduğunu düşleyin. Bu rüzgar evde bulunan negatif tüm etkileri tamamen ortadan kaldıracaktır.


Sinirli İnsanı Sakinleştirmek

Sinirli kişiye odaklanın bu insanın üzerinde siyah ile kırmızı renkli olan lekeleri hemen fark edeceksiniz. Bu lekeler özellikle bu kişilerin kafa çevresinde belirecek. Odaklanma sonucunda beyaz bir rüzgarı bu kişinin kafasının etrafına estirin ve lekeleri kaybedin. O kişinin kafasının üstündeki renkli noktaları açık mavi ve pembe ile kaplayın.


İlgili Video

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)