Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Mar 082016
 

ve senArsız duygularımı yok sayamıyorum ki bu aralar, ya ordayım ya burda, koyu bir gelgit içinde çalkalanıp duruyorum pervasızca, ayak sesleri hiç susmuyor beynimde, deli bir gürültünün sessizliğini bekliyorum kaderine razı gelmeyen berbat bir asilikle..

Ve sen… Her çırpınışta biraz daha mı batıyorum farkında değilim, sel vurup geçecek yakıp yıkıp ne varsa ve ben bana kalanların ardından farkına varacağım neresinde olduğumun bu bataklıkta.. Bir tek gülümsemem kaldı dudaklarımda bozulmayan ve yorulmayan, ne varsa takıştırıp duruyorum ondan gayrısında kendimce, bir tek gülümsemem kaldı bana el değmemiş, korunaklı…


Ah ! sen…. Aldın bütün hüznünü katıştırdın gülümsememe, bundandır sana öfkem, kızgınlığım, ben yorgun argın bir dere kenarında ıslık çalıp hayallere dalmayı düşledim sana gelene kadar ve ıslığımda senin melodilerin olsun istedim, neşeli cıvıl cıvıl, akan suların sesinin karıştığı bir melodi..

Ve sen… Ah! Sen.. İçimi kanatan türküleri koydun önüme, çığlık çığlık, ağlayan ağıtlar doldu kulaklarıma canhıraş, sen söyledin ben ağladım, ben söyledim sen ağladın ve bir kuş uçarken direnemedi yorgunluğuna, bırakıp kanat çırpmayı sonsuzluğa mavi dedi…

Şimdi her yanım yara bere, nereye elim değse sızılara selam ediyor, gözlerimdeki yorgunluk korkutuyor çevremdeki herkesi, uğultuları sarıyor dört yanı, üzülmüş, yardıma hazır, timsahla akraba duygularla.. Ben hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım bu berbat hayatın içinde bütün kahpeliklerine karşı,ben hiç bu kadar kaçmamıştım kendimden koşar adım, ben hiç bu kadar hızlı düşmemiştim çıkmayı başardığım o heybetli yükseklikten….

Ve sen… Ah! Sen…. Hiç bu kadar eksilmemiştin birileri vurup kapıyı çıktığında….

Ve sen Ah! Sen…. Hiç bu kadar üşümemiştim odaların çıplaklığında, şimdi her yer mahşer yeridir bizim için, artık her yer kuytu bir orman, ne sen sen olalı bu kadar yalnız, nede ben ben olalım bu kadar kalabalığız kendi çaresizliğimizde…

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)