Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Tem 082017
 

Soner Altıncit ve Mustafa Kilci Türklerin futbola gösterdiği ilgiyi göz önüne alarak Türkçe spikerli bir mobil futbol oyunu geliştirdi. Oyunu iPhone 6 telefonuma indirdim ve test ettim.. Test ettimde silmeyi düşünmüyorum artık.. Zira oyun inanılmaz keyifli olmuş.

En güzel yanı oyunda Türkçe anlatım yapan spiker olmuş. Öyle sallapati anlatım filanda yapmıyor.. gayet güzel, heyecanlı ve birebir anlatımı var..

Oyunun grafikleri, müzikleri ve oynama şekli mükemmel.. Güzel kurgulanmış ve herşey yerli yerine tam oturtulmuş..

Oyun içi satın alımlar olmasıyla birlikte bedavada oynanabiliyor..

Türk yapımı bir oyun.. İnsan bununla gurur duyuyor.. Burdanda şu çıkıyor: Türk programcıları küçümsememek lazım.. Tabi programcılarımızında kendine güvenmesi ve bu tip güzel projelerini sunması gerek..

Ben kendi adıma oyunda hiçbir eksi yan göremedim.. Her telefonda olması gereken bir oyun diye düşünüyorum..

Game of Coinball oyununun, emsali olan diğer oyunlardan farklı ve özgün kılan birçok yeni özelliği var. En belirgin ve dikkat çeken özelliği profesyonel Türk spiker tarafından seslendirilmiş olması. Maç oynanırken sanki gerçek bir futbol maçını izliyormuş gibi kendinizi kaptırabileceğiniz bir atmosfer sunuyor. Game of Coinball’da Türkçe spikerin yanı sıra İngilizce ve İspanyolca spiker seçenekleri de bulunuyor. Oyunda bu arada üç ayrı zorluk seviyesi bulunuyor.


Bir diğer özelliği ise bir okul sıralarının üzerinde, ellerimize kale şekli vererek, üç adet bozuk para ile oynadığımız “gol atma” oyununun post modern versiyonu. Game of Coinball, level sistemi, özel güç geliştirmeleri, Facebook ve dünya sıralaması gibi zengin içeriğiyle oyun severleri memnun edebilir. Öte yandan oyunda Online mod ile dünya genelinde rakiplerinize meydan okuyabilir, Facebook arkadaşlarınızla dostça müsabakalar gerçekleştirebilir, dilerseniz Offline kalarak turnuvalarda şampiyon olabilirsiniz.

Buyrun Altta oyunun videolu görünümü var..

Download için alttaki butonlardan cihazınıza uygun olana tıklayınız..

Social Media Exchange Website - Likenation

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)