Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Ara 042016
 

mobil-oyun-ve-uygulamalarHepimizin elinde bir akıllı telefon, bir kısmında tablet sürekli birşeylere bakıyoruz.. Özelliklede sosyal ağlar en çok baktığımız yerler.. Facebook, instagram, twitter vs. gibi.. Bu durum aslında insan denen canlının sosyal bir canlı olduğununda göstergesi..

Ben burdan bu çok bilindikleri değilde işinize yarayacak uygulamaları vereceğim.

Uygulama verirken işinize yarayacak uygulamalar olacak.. Boyut konusuda mümkün olduğunca düşük olacak tabi..

Özellikle Bedava olan uygulamalar yer alıyor altta bilesiniz.. Yani hiçbiri ücretli değil ancak uygulama içi satın alım olabilir.. Bunuda yapmanıza genel anlamda pek gerek yoktur zaten.

Evett buyrun alta geçelim ve nelerimiz varmış görelim..


swarm

Önceden ismi Foursquare idi.. Daha sonra evrim geçirerek Swarm halini aldı.. İyide etti.. Benim çok kullandığım uygulamalardan biri.. Gittiğiniz yerlerde check in yapmanızı sağlıyor ve yaptığınız her chec in ile swarm coini veriyor.. Her hafta takipleştikleriniz arasında oluşan rekabetle sıralamada ilk üçe girerseniz extra coin veriyor.. Her pazar akşamı sıfırlanıyor ve pazartesi günü yarışma tekrar başlıyor.. Coinler ile chec inlerde kullandığınız badgetleri upgarede edebiliyorsunuz böylece alacağınız puan ve coinlerde artıyor..

   App Store İndir     Android İndir


eyeem

Eyeem en güzel uygulamalardan biridir.. Bir nevi instagramvari birşey..Video çekilip yüklenmiyor sadece.. Resim yükleniyor ve çok güzel efektleri var.. Sanatsal resimlere daha çok ağırlık veriliyor.. Yani instagramdaki gibi eğlence değil, fotoğrafçılığı sanata çevirmenizi istiyor uygulama.. Mağazasıda var.. Yani çektiğiniz resimleri mağazaya eklemek isterseniz editör onayı ile mağazaya ekletebiliyor, dünya genelinde satışa sunabiliyorsunuz.. Bir nevi resimlerinizde lisanslanmış oluyor. Haftalık görevler veriyor. Bu görevlerde başarılı olursanız oldukça güzelde hediyeler veriyor. Ve bedava herşey.

   App Store İndir     Android İndir


trivia-crack-x

Travia Crack X eğlenceli uygulamalardan biri.. Bir resim yada video çekiyorsunuz, soru ekliyorsunuz, cevapları ekleyip doğru cevabı seçiyorsunuz, uygulama size bunu video haline getiriyor.. Benim sevdiğim uygulamalardan biridir.. Altta benim bu uygulama ile yaptığım bir video var bakın bi..


   App Store İndir     Android İndir


viva-video

Viva video videolar konusunda bulabileceğiniz en iyi bedava uygulama.. Bedava kullanabiliyosunuz ancak videolara fligran ekliyor ve video uzunluğu 5 dakikayı geçemiyor.. 12 tl ye bütün bunları kaldırabiliyorsunuz.. Benim para verdiğim ve 12 tl ye satın aldığım tek uygulamadır.. Para vermek istemezseniz yine kullanabilirsiniz dediğim gibi.. Viva video ile videoları kesebilir, birleştirebilir, efekt ve sesler koyabilirsiniz.. hazır stüdyosunda hepsi mevcut.. Kullanımı ise inanılmaz kolay.

   App Store İndir     Android İndir


wattpad

Wattpad kitap okumayı ve yazmayı sevenler için düşünülmüş bir uygulama.. Alanında bana göre bir numara.. Devasa bir kütüphane gibi ve hergün yeni yazarlarla kitaplar ekleniyor.. Özellikle kitap bastıramayan kişiler bu uygulama ile kendi kitaplarını kolayca oluşturabilir ve burada yayınlayabilirler..  Türkçe içerik okumakla bitiremiyeceğiniz kadar fazla.. Kitab başlığı oluşturma, kitap güncelleme, kitaba yeni yazı ekleme gibi bir sürü özellik mevcut. Tamamen bedavadır.. Bloglarda yazıp zaman kaybedeceğiniz wattpade yazın derim ben.

   App Store İndir     Android İndir


camscanner

Akıllı telefonunuzu tarayıcıya dönüştüren CamScanner, geniş kullanım alanı sunan akıllı doküman yönetimi çözümüdür. İçerik tarama, düzenleme, eşitleme, paylaşma ve yönetme işlemlerini yapmanıza imkan tanıyan uygulama ile faturalarınızı, sözleşmelerinizi, kartvizitlerinizi, notlarınızı, kitapları, metinleri, kimliğinizi, sertifikalarınızı kolayca taratabilirsiniz.

Taranacak nesneyi otomatik algılayan ve hazır hale getiren CamScanner ile taradığınız belgeleri PDF formatına hızlıca çevirebilirsimiz. Dökümanlarınıza ad verebilir, etiket ve not ekleyebilirsiniz. Ayrıca kopyalama, taşıma ve birleştirme işlemlerini de yapmanız mümkün. Dökümanlarınızı ücretsiz oluşturduğunuz CamScanner hesabınıza aktarabilir, dilediğiniz yerden erişebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla taradığınız dosyaların bir bağlantısını paylaşabilir veya SkyDrive hesabınıza yükleyebilirsiniz.

   App Store İndir     Android İndir


Evett bu seferlik bu kadar yeter.. Bu tip paylaşımlarım devam edecektir..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir