Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Ara 062016
 

tavsiye-mobil-oyunlar

2 gün evvel BURADA tavsiye mobil uygulamalar vermiştim.. Şimdide sizlere tavsiye mobil oyunlar vereyim.. Oyunlar bedava olmakla birlikte bazılarında Oyun içi satın alımlar verebilir.. Tabi illada almanız gerekmiyor.. Almadanda rahatlıkla oynayabilirsiniz..

Buyrun alta bakalım neler varmış.

wwe-immortals

Eğer dövüş oyunu arıyorsanız bulabileceğiniz en iyi oyundur.. Biraz boyutu yüksektir ama inanılmaz keyif vericidir. Karakterler, oynanabilirlik, görünüm harikadır.. Oyunda temel olarak 3 dövüşçüyü seçerek kendi takımımızı kuruyoruz ve ringe çıkarak rakip takımları yenmeye çalışıyoruz. WWE Immortals oldukça kolay kullanılabilen dokunmatik kontrollere sahip olan bir dövüş oyunu. Kahramanımızın saldırmasını sağlayabilmek için ekrana dokunmamız veya parmağımızı belirtilen yönde ekranda sürüklemememiz gerekiyor. Dövüşçülerimiz süper yeteneklere de sahip ve bu yetenekleri kullanınca rakiplerimize büyük hasar verebiliyoruz.

   App Store İndir    Android İndir


basketball-stars

Basketball Stars spor oyunları içinde Basketbol severlere hitap eden en güzel oyun.. Online olarak oynanıyor ve rakiplere karşı mücadele ediliyor.. Her kazandığınız maç size para kazandırır ve kazandığınız paralar ile gelişmiş toplar ile kıyafetler alabilir, aynı zamanda yüksek kazançlı odalara girebilirsiniz.. İki tür oyun vardır. Biri savunma, dieri ise atış yarışmasıdır..

   App Store İndir     Android İndir


battle-racers

Super Battle Racers çok seveceğiniz oyunlardan biridir.. Online olarak oynanır ve multiplayer özelliğe sahiptir. Dünya genelinde 4 kişi yarışır her yarışta.. Biri sizsinizdir.. Kullandığınız silahlar ve bindiğiniz hayvanlarla yarışı kazanmaya çalışırsınız. Kazandığınız yarışlarda ödüller alır ve bu ödüllerle hayvanlarınızı silahlarınızı geliştirirsiniz..


   App Store İndir     Android İndir


Kill Shot Bravo oldukça gelişmiş özelliklere sahip, güzel görüntülere sahip bir oyun.. Oyunda keskin nişancısınız ve size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz.. Her yaptığınız görevlerle ödüller alıyor ve bu ödüllere silah, kıyafet, techicaz gibi özellikleri alıp geliştiriyorsunuz.. Çok keyif verici bir oyundur..

   App Store İndir     Android İndir


sorsana-app

Yerli uygulamalar içinde Bilgi yarışması katagorisinde mükemmel yapılmış bir uygulama.. Multiplayer olarak bilgilerinizi yarıştırıyorsunuz.. Aslında bir nevi sosyal ağ görünümünde.. Sınıfının en iyisi diyebilirim bu uygulama için..

   App Store İndir     Android İndir


mmm-fingers

MMM Fingers oldukça eğlendirici, basit, basit göründüğü kadar zor bir oyun.. Alışkanlık yapacak derecede bağımlılık yapıyor.. Oyunun mantığı oldukça basit.. Ekrana parmağınızı dokundurup ilerliyor ve tuzaklara elinizi dokundurmamaya çalışıyorsunuz..

   App Store İndir     Android İndir


Şimdilik bu kadar yeter.. Devam edecek..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)