Sitemizde 15 kategori'de 776 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Nis 132017
 

Ara ara oyun yüklerim telefonuma tabletime.. Yüklendikten sonra silinmeyen ise çok ama çok azdır.. Bugün Stickman Soccer oyununu yükledim.. Yüklediğimden beri ara ara oynuyorum.. İnanılmazda keyif aldım.. Futbol oyunlarını seviyorsanız mutlaka yüklemeniz gerekenlerden diyede belirtmiş olayım..

Oyunun Türkçe desteği olmadığını söylemek üzüyor tabi ben.. Türkçe desteği olmayan oyunlarada kıl oluyorum ayrıca.. Neyse..

Stickman Soccer oyun içi satın alımları olan bir oyun.. Ancak bedava olarakta oynayabiliyorsunuz..

Grafikleri ve oynanabilirliği süper.. 160 Mb civarında boyutu var ama boyutundan beklenmeyen bir güzelliği var..

Alttaki video ile fikir sahibi olabilirsiniz..


İndirmek için alttaki butonlardan size uygun olana tıklayınız..

  

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)