Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Kas 222016
 

24684Aslında konunun sitemiz içeriği ile pek bir alakası yok.. Ama az evvel araya araya bir hal oldum.. E lazım olunca bir şeyler deli gibi aranmakta farz oluyor.. Aradımda ne oldu? Buldum tabiki hepsini.. İşimide gördüm.. Sonrada dedimki “ekle ado siteye, lazım olur birgün tekrar“. E malum insana birşeyler lazım olunca bulmak her zaman zor olur.. Buraya eklediğimde ise arşiv niyetine lazım oldukça aç kullan hesabına gelir.. Neyse gene klawyem düştü yaz yaz yapıyorum.. Hemen skype emoticonlarını vereyimde işine yarayan birileri olur belki..

Buyrunuz

  • Skype

headbang-smiley  kiss-smiley  facepalm-smiley  cheeky-smiley  talk-to-the-hand  blush-smiley  tmi-smiley  hi-smiley  evil-grin  rock-smiley  idea-smiley   punch-smiley   fingers-crossed-smiley   swearing-smiley  high-five-smiley  smiley-rolling-eyes  clapping-smiley   angry-smiley   in-love-smiley   yawn-smiley   crying-smiley   giggle-smiley   a  smoking-emoticon-for-skype  1  2  3  4  5  6  monkey-emoticon  dog-emoticon  cat-emoticon  squirrel-emoticon teddy-bear-hug  gotta-run


Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir