Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Haz 172016
 

Sitenizin Mobil Görünümüne Bakın, mobil site, site kontrol, webmaster, ipuçlarıYandaki resimde müzik dinleme alanımızın mobil görünümü var..

Artık sitelerin mobil uyumlu olması standart hale geldi.. Özellikle google mobil uyumu olmayan siteleri geri plana atıyor aramalarında.. O yüzden site sahipleri sitelerini mobil hale getirmek zorunda..


Bunu yapmayanlar ne kadar özgün içerik eklerlerse eklesinler istedikleri başarıyı yakalıyamıyacaklardır.. Sonuçta günümüzde internet sitelerinin dolanımı mobil olarak daha üst düzeylerde normal bilgisayar girişlerine göre..

Siteleriniz google tarafından mobil uyumlu olup olmadığı kontrol ediliyor.. Sizinde kontrol etmenize imkan veriyor ancak sonuç olarak sadece uyumlu/uyumsuz sonucunu veriyor size.. Yani sitenizin mobil görüntüsünü vermiyor..

Mobilephoneemulator ise sitenizin mobil olarak nasıl göründüğünü gösteriyor size.. E tabi bu durumda sitenizdeki eksikleri gidermenize ve daha kullanılabilir hale getirmenize yardımcı oluyor..

Alttaki butona tıklayarak siteye girin ve test edin bakalım kendi sitenizi..

  Mobilephoneemulator Sitesine Git

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)