Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Ara 132016
 

Kış geldi, yılbaşıda geldi.. Nasılki etrafımız ülkemizin çoğu bölgesinde beyaza büründü ise sitelerde ufak ufak bu havaya girmeye başladı.. En azından yılbaşı arefesinde bu tip aksiyonlar değişik bir havaya sokuyor siteyi..

Çokta önemli değil ama insanda hoş duygular uyandırmıyorda değil kar olayı.. Özellikle bizimki gibi kurumsal olmayıp kişisel anlamdaki siteler için samimi bir havada yaratmıyor değil.

Neyse sonuçta yılbaşı için en azından arayanlar vardır belki..

Buyrun altta sitenize kar yağdırma kodları.. Beğendiğinizi kullanabilirsiniz..

Nasıl kullanılır?  Yapacağınız tek şey verilen kodu alıp sitenize eklemek.. Otomatik kendisi yağacaktır kar.. Sorun yaşarsanız yorum olarak yazın yardımcı oluruz sizlere..


Altta verilen 5. kodu kod kutusundan alıp kullanacağınız alana yapıştıracaksınız üsttekiler gibi.. Bu kod html kodudur ve kardan adam görüntülüdür..

Demosuna bakın farkını anlayacaksınız..

  • 5. Kod:


Demosu için tıklayın


  • 6. Kod: Bu kod 5. kod ile aynı özelliklere sahiptir.. Tek farkı yağan kardan adamın farklı olmasıdır.. Demoya bakınız..

Demosu için Tıklayınız

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)