Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Eyl 262016
 

simons-catSimon’s Cat (Simonun Kedisi) kedileri pek sevmesemde inanılmaz bayıldığım bir karakter.. Youtube`de canım sıkıldıkça yada sıkkınken izlediğim anime dizisi eğer bilmiyorsanız izlemeniz gereken yapıya sahip.. Ortalama 1 ile 3 dakikalık bölümlerden oluşuyor Simon’s Cat..

İngiliz Animasyoncu Simon Tofield tarafından kendi kedisini izleyerek, onun hareketlerini animasyon şekline dökmesi ile oluşmuş..  Youtube`de yayınlanan Simon’s Cat inanılmaz bir hayran kitlesine sahip..


Simon’s Cat animasyonundaki karakter kedi acaip birşey.. Sürekli yemek derdinde olan, ilgi bekleyen, çok bilmiş, gamsız, umursamaz, ukala, şişman bir yapıya sahip.. İlk 2007 yılında yayınlanmış ve o günden sonrada hayran kitlesinini arttırarak bugünlere gelmiştir.. Youtube`de an itibarı ile 4 milyondan fazla takipçisi var.. 700 milyonun üzerinde de izlenim almış durumda..

Buyrun Simon’s Cat filmlerinden bazıları..

Tüm videolarını buradan izleyebilirsiniz:  https://www.youtube.com/user/simonscat/videos

Resmi Siteside Burada:  https://simonscat.com/

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir