Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Oca 072016
 

x

Bir masaldı senle yaşadığım.. Sen anlatandın masalı bense içinde yaşayan bir kahraman. Sen anlatırsın ben yaşarım masaldaki rolümü.. Tek farkım var anlattıklarını uygulamaktan masaldan. Hep düşünür ve umutsuzca severim anlatıcımı. Bitmesin isterim bu masal. Yaşamım masalınla soluklanır çünkü.

Sen anlattıkça şenlenir perde. Çiçekler açar en renklisinden. Güneş tüm parlaklığını ve sıcaklığını işletir kanıma. Gözlerim ışıl ışıl olur. Sen anlatırsın bu masalı ben yaşarım en dolucasına. Koş dediğinde koşar, uç dediğinde kanatlanırım; yumuk yumuk beyaz bulutlara doğru. şen kahkahalar atarım bir buluttan bir buluta atlarken. Kollarımı açıp yüzümü güneşe döner, gözlerimi kaparım. Derin derin nefes alıp senin kokunu hissederim. Sen bu masalda bana hayat verensin. Sen anlatırsın ben yaşarım..


Ben senin masalında kahramanım. Tek gözlü dev canvarlarla boğuşur, çift başlı ejderhalara kafa tutarım. Masal bu ya. Sen bana can verirsin, güç verirsin ben masalın heryerinde masalı soluklanırım. “Seni seviyorum” dediğinde sonsuz masal dünyamda heryeri mutlulukla dolanırım. Senin “Seviyorum” unla yarattığın bu masal dünyamdaki gökyüzünün altında dolanırım..

Sen beni seyredersin yukardan. Ben yukarı bakar seni görürüm. İçimde patlamaya hazır volkanlar oluşur. Elimi uzatırım dokunmak için. Oysa o kadar uzaksındırki. Ne ben dokunabilirim sana, nede sen o hüzünlü gözlerinle beni alıp yanına çekebilirsin. Bir masal dünyasının kahramanı olmak bazan zordur. Anlarım.. Sen yazarsın bu masalı.. Ben yaşarım…

Olmasanda masal dünyamda yanımda ben severim bu dünyayı. heryerde sen varsındır. Kokun sinmiştir çiçeklere. Sesin yankılanır kuşların sesinde. Senin ruhun uçar kelebeklerin kanadında. Severim yağmurlarını bu dünyamın. Senin gözyaşlarını getirir bana. Kartanelerinin avuçlarımın içine düşüşünü izlerim. Saçların değer ellerime bilirim. Heryer sen dolu bu dünyada. Ne kadar umutsuzda olsa sana ulaşmak, seni yaşarım ben burda.

Birgün bıraktığında bu masalı yazmayı, ben dallarında yaprakları kalmamış bu çıplak ağaç altında kuru toprağa oturup masaldan arta kalan son kırıntıları içime atıp gözlerimden tane tane akıtacağım. Belki yeniden hayat bulur bu damlalarla bu kurak topraklar diye. Umutlarım ve ben kolkola hep orda olacağım..

Bitmesin bu masal. Sen yazmaya devam et ben yaşamaya. Bu masala sadece senle güzel. sadece sen anlatınca yaşanılır.

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)