Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Mar 102016
 

sokak-300x300

Tüm mevsimleri gezdim. Tanıdık bir şeyler aradım. Ayak izlerine bile razıydım. Belki yolun sonu sana çıkar dedim yüreğime ve gelen geçen herkese sordum sen “O” musun?

O kim dediler…


Savaşıyordum tüm renksizler ile. Bir tutam toprak olacaktım son kırbaçta. Elimde harita olmalıydı, seni çıkarmalıydı karşıma. Bulamadım seni.

Ölüyordu soruma cevap veren insanlar.

Günler kovalıyordu ertesi günleri. Hayallerim bitmek bilmiyordu yeminliydim sana bekleyecektim. Sonra böyle oturmak olmaz dedim yüreğime “kalk haydi, ara tüm ihtimal sokaklarında” Aradım. Elimde bir resmin bile yoktu gelene geçene sordum sen “O” musun diye.

Zaman akıp giderken ben fiyaskolu feyklerle beraber uçuyordum. Hayallerim için yaşıyordum ve sen gidici gibi her gün beliriyordun karşımda. Varlığın ile yokluğun içimi ürpertiyordu.

Karşıma tekrar sana benzeyen birisi çıktı. Sordum hiç utanmadan, bıkmadan sen “O” musun? diye. Hayır, “O” ben değilim deyip çekip gitti.

Kırıldım sensizliğe, seni ararken umudumu yitirmiyordum. Seni bulacaktım izsiz, yolsuz, susuz uzaklıklarda.Şimdi sen çıktın karşıma “O” na benzeyen yanların ile soruyorum sana.

Sen “O” musun?

14 Mayıs 2011 Eskişehir - Sinan Faydalıtürk

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Sinan Faydalıtürk

Sıradan değil ama özelde değil. Sonuçta herkes gibi bir insan. Zaten bu sıradanlık ve özellik kime göre? Sadece sorgulamayı, araştırmayı seven birisi. Zaman zaman detaylara takılan yeri geldiğinde duygusal. Güven arayan ve aradığını bulamayan tipik boğa burcu erkeği


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)