Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

May 152017
 

Son dönemlerde askerini sevmeyen bir geri zekalı kitle türedi ülkemde.. Bu kitle bir türlü anlayamadı yaşadığı bu toprakları o askerlerin koruduğunu.. O askerlerin içine siyasi çıkar uğruna Fetöcü” denen ve Türk askeri denemeyecek kişiler yüzünden tüm ordumuzu düşman gibi gördü bu kitle.. Oysa Türk askeri onurludur, vatanını sever, vatanını sever.. Biz erkekler 20 yaşına geldiğimizde bu vatan savunması içinde kısa süreli yer alır ve adam olmayı öğreniriz.. Türk ordusunun bizim halkımızın gençlerinden oluştuğunu bile bilmez bu geri zekalı kitle.. Siyasi söylemlerin peşine takılmış gider..

Türk askeri candır.. Türk askeri bu ülkenin çocuklarının adam olduğu peygamber ocağıdır.. İşleri sadece vatan savunmaktır.. Eğer içlerinden hain çıkmışsa, bu Türk ordusunun değil çıkar uğruna bu hainlere yol veren, imkan veren siyasilerin suçudur bu..


Fox TV`de pazar akşamları Savaşçı isimli bir dizi var.. Seyredin birazcık vatan sevginiz varsa.. Türk ordusu neymiş anlayın.. Kopuz Alba`yı, Bozok Yüzbaşı`yı, Bayram Astsubay`ı izleyin.. Ben izlerken zaman zaman ağlıyorum, zaman zaman gülümsüyor, zaman zaman gururla doluyorum..

Kurtlar Vadisi gibi saçma filmleri seyredeceğinize Savaşçı`yı seyredin.. Bırakın sürekli siyasi propaganda ve beyin yıkama aracı olmuş haber programlarınıda Savaşçı dizisine bakın.. KILIÇ Timini izleyin..

Buyrun filmden fragmanlar..

Filmin 1. Bölümüde buyrun alttadır..

Filmin şu ana kadarki tüm bölümlerini alttaki verdiğim adresten izleyebilirsiniz..

http://www.fox.com.tr/Savasci/izle

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)