Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Oca 062016
 

sana_baglandımFutbol. Şöhret. Meraklı gözler. Jude ve Lucy, artık nişanlıdırlar. Üstesinden geldikleri onca şeyden sonra mutluluğu yakalarlar… En azından öyle olduğunu sanırlar. Ama hiçbir mutluluk sonsuza kadar sürmez. Jude’un yıllardır hayalini kurduğu şey gerçekleşir ve beklediği seçmeler sonuçlanır. Jude, artık San Diego’da ünlü bir futbol oyuncusudur. Fakat bu Luce’un beklediği şey değildir. Para, şan ve şöhret…

Korkular, tereddütler, ihtiras ve yanlış anlaşılmalar arasında birbirlerinden başka güvenecek kimseleri olmayan iki âşık… Jude ve Lucy’nin çalkantılarla dolu bu macerasında, aşk her şeyin üstesinde gelebilecek midir?


Okumak için kitap ararken bazen o kitabı daha önce okuyanların tavsiye ve yorumlarını dikkate alıyorum. Bazende kitabın arka kapağında yazılan tanıtım yazıları ilgimi çekiyor. Nicole Willams tarafından yazılan 2015 yılında basılmış olan Sana Bağlandım kitabını okuma kararımı giriş bölümünde yazmış olduğum tanıtım yazısının ilgimi çekmesi sebebi ile okumaya başladım.

Günümüz ilişkilerinde problem olan para, şöhret vb. insan egosunu tavan yaptıracak olan şeylere dikkat çeken ve ilişkilerin sağlıklı devam etmesinin nasıl başarılabileceğini anlatan güzel bir kitap. Okumak isteyenlere tavsiye ederim. Kitabı almak isteyenler d&r mağazalarında bulabilirler.

Sana Bağlandım - Nicole Williams

 

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Sinan Faydalıtürk
Sıradan değil ama özelde değil. Sonuçta herkes gibi bir insan. Zaten bu sıradanlık ve özellik kime göre? Sadece sorgulamayı, araştırmayı seven birisi. Zaman zaman detaylara takılan yeri geldiğinde duygusal. Güven arayan ve aradığını bulamayan tipik boğa burcu erkeği

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir