Sitemizde 15 kategori'de 776 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Nis 012017
 

Şu resme bakarak “bu tip bir resimle ne tavsiyesinde bulunuyorsun” demeyin.. Zira P.K hem sanatsal anlamda, hem konusu anlamında, hem felsefik anlamda mutlaka seyredilmesi gereken bir yapıt..

P.K uzaydan gelen bir uzaylıdır.. Uçan dairesinin anahtarı boynundadır.. Dünyayı incelemek üzere gelmiş ve uzay gemisini dış atmosfere yollamıştır.. Geri çağırması için tek yol boynundaki kolyedir.. Ancak P.K bu kolyeyi çaldırır ve tüm olayda bundan sonra başlar..


Film boyunca hemen hemen tüm dinler ve inanç sistemleri sorgulanır.. Dünyada hiç bulunmamış bir uzaylı ve din nedir bilmiyor.. Tanrı kavramına çok yabancı.. Peki biz dünyada tanrı kavramını nasıl oluşturduk yada nasıl oluştu?

Aamir Khan`ın bence en güzel filmi.. Ben bu filmi 4 5 kez seyrettim

Fragmanı

Filmi izlemek isterseniz

Alternatif

Alternatif

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)