Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 252016
 

pixabayÖncelikle bu konunun WordPress sitesi olanları indirdiğini belirtmiş olayım.. Gerçi diğer resim arayanlar içinde linki vereceğim..

WordPress sitesi olanlar makale yazdıklarında sıkça arama motorlarına girip yazıları ile ilgili resim ararlar.. Oysa böyle bir uğraşa gerek yok..

Pixabay sisteminin çıkardığı eklenti ile milyonlarca resim arasından dilediğiniz resmi yazınıza ekleyebilirsiniz..

Öncelikle altta verdiğim videoyu izleyin ve olay nedir görün.. Bu yazı üzerinden göstermiş olayım..


Gelelim nasıl kullanılacağına..

Öncelikle plugini kurmanız gerek.. Dilerseniz admin panelinizde eklenti ekle kısmından Pixabay Images diye aratarak bulun ve o şekilde kurun.. Dilerseniz BURADAN indirerek kurun..

Kurduktan sonra eklentiyi aktif edin.. Olay bitmiştir, artık kullanımınıza hazırdır..

Yazım panelinizde alttaki resimde gördüğünüz gibi bir buton çıkacaktır.. Resim eklemek istediğinizde ona tıklamanız yeterlidir.. Kullanımını zaten üstteki videoda verdim..

Farklı işler içinde resim arayanlar varsa alttaki linke tıklayabilirsiniz..

https://pixabay.com/

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)