Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Ara 302016
 

Şimdi bu ne ayak diyenler çıkacaktır bu konuya.. Son 2 3 gündür sürekli bunu araştırıyorum çünkü.. E malum online kitap veriyoruz sitemizde.. Bu kitapların formatı ise .pdf oluyor.. Gerçi birde epub formatı var ama en çok kullanılanı .pdf durumunda..

Bununla bağlantılı olarakta pdf yükleme alanlarına ihtiyaç duyuyorum tabiki.. SlideShare işimi görüyor ama arada kelek çıkarıyor.. O yüzdende bir başka alana ihtiyaç duyuyorum sıkça..

Sadece benim için değil pekçok kişinin işine yarayacaktır bu liste.. Vereceklerimin hepsinin kendine has özellikleri var ve bedava kullanımlı. Özellikle bedava kullanımlıları vereceğim.. Extra ödeme yapılarak daha çok özelliklere sahipte olabilirsiniz bazılarında..

Buyrun efenim size PDF yükleyebileceğiniz alanlar..

⇒ Docdroid: Benim gerçekten sevdiğim alanlardan biri..  PDF, DOC, ODT or TXT! uzantılarının yüklenmesine izin veriyor.. Dosyayı şifre korumalı yaabiliyorsunuz, embed ile sitenize ekleyebiliyor ve download izni verebiliyorsunuz.. Tek kötü yanı 60 gün hiç kullanılmayan dosyalar siliniyor..

SlideShare: Benim sen sevdiğim alan.. Kullamı en basit ve kolay olan.. Aynı zamanda dosyaları hiç silmiyor.. Zaten piyasadaki en iyi pdf yükleme alanıdır.. Zaten Linkedin`in alanı olması kalitesini gösteriyor..

Calameo: Verdiklerim içinde en işlevli ve detaylı kullanımı olan yer Calameo`dur.. Yüklenen dosyaları hiç silmiyor ve kalitesi çok üst düzeyde.. Ücretsiz yükleme yapabileceğiniz gibi ücretli üyelikle extra bir sürü özelliklere sahip oluyorsunuz..


Hashdoc: Hashdoc alanı ise bedava hizmet veren yerlerden biri olması.. Üstüne üstlük yüklediğiniz PDF dosyalarının satışını site üzerinden yapmanıza izin vermesi.. Yani hashdoc alanından yüklediğiniz pdf dosyalarını satabiliyorsunuz.. Dosyalar hiçbir şekilde silinmiyor..

PdfSR: Güzel bir pdf yükleme alanı daha sizlere.. Üye olarak extra özelliklere sahip olabilirsiniz sistemde.. Bitcoin ile ücretli üyeliğe geçebiliyorsunuz.. Ücretsiz üyeliklede gayet güzel yükleme yapılıp paylaşılabiliyor.. Dosyalar hiçbir şekilde silinmiyor..

SlideSnack: İşte en favori alanlarımın başında gelen yer.. Ücretsiz yükleme yapılıp paylaşılabiliyor.. Player çeşitliliği işin en güzel yanı.. Tek eksi yanı ise diğer yerlere göre yüklemenin biraz daha uzun sürmesi.. Her bir sayfayı tek tek işliyor çünkü..

Docs Google: Google kalitesinde süper bir yer.. Bu işlerle uğraşanların ilk tercih ettiği yerdir zaten.. Bedavadır, sınır yoktur, silinmez, embed ile paylaşıma izin verir, Türkçe desteklidir.. Hatta PDF dosyaları bile sıfırdan oluşturabilirsiniz..

Scribd: Türkçe desteği olan, dosyaları silmeyen, güzel alanlardan biride budur.. Bedava bir alandır..

Pdf Archive: 2 GB dosya boyutune kadar yükleme alan ender yerlerdendir.. Dosyalar silinmez..

formswift: Beğendiğim bölgelerden biride burasıdır.. Embed vermiyor ancak düzenleme yapılmasını sağlıyor.. Ayrıca pdf içindeki yazıları normal text olarak veriyor..

Daha var ama bunlardan kaliteli ve kullanışlı değil.. Piyasadaki en iyi pdf yükleme alanları bence bunlar..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)