Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Eki 202016
 

360-total-securityBilgisayar kullananlar için güvenlik, optimizasyon, koruma gibi işlevler çok önemlidir.. İnternette heryer vıcık vıcık virüs kaynerken özellikle koruma konusuna dikkat etmek gerekiyor.. Zira öyle zararlı yazıımlar varki bir anda bilgisayarınız konrolden çıkabiliyor..

İşte burada devreye 360 Total Security giriyor.. Üstelikte bedava..

Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum programı. Bu süre zarfında hiçbir şekilde zararlı yazılımlarla uğraşmak zorunda kalmadım.. İnanılmaz bir koruma sağlıyor laptopumda.. Mubarek program sanki cengaver, sahiplendi laptopumu.. Sanki babasının malı gibi koruyor..

Neler yapıyor bu 360 Total Security denen program? Buyrun bakınız neler yapabiliyormuş..

 • Program tamamen ücretsiz.. Bedava..
 • Türkçe destekli..
 • Virüslere, Truva atlarına ve diğer tehditlere karşı tam bir koruma sağlar.
 • Çevrimiçi alışveriş yaparken, dosya indirirken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken 360 Total Security’nin sizi koruduğundan ve bilgisayarınızın optimum düzeyde performans gösterdiğinden emin olabilirsiniz
 • Tek bir tıklamayla bilgisayarlarınızın genel sağlığını ve güvenliğini hızla kontrol edin
 • Size en iyi Virüs algılama ve koruma özelliklerini sunmak için 360 Bulut Motoru, 360 QVMII, Avira ve BitDeffender dahil olmak üzere ödüllü Antivirüs motorlarıyla entegre çalışır.
 • Sistem hizmetlerinizi, önyükleme öğelerinizi ve eklentilerinizi yönetip optimize edin. Önyükleme süresini kısaltın ve çalışmaya daha çabuk başlayın!
 • Temizleme, önemsiz dosyaları ve eklentileri kaldırarak disk alanını genişletmenizi, böylece sistem performansını artırmanızı sağlar. Temizleme uygulamasıyla hangi alanların ve dosyaların temizleneceğine karar verebilirsiniz.
 • Koruma, kullanıcı tarafından seçilebilecek 4 farklı mod sunar. Performans/Dengeli/Güvenlik ve Özel. Her mod; Kötü amaçlı yazılım, Kimlik avı saldırıları ve sisteme izinsiz erişimlere karşı farklı bir koruma seviyesi sunar.
 • WiFi Güvenlik Kontrolü, güvenli bir internet deneyimi sağlamak için Yönlendirici ayarlarınızı analiz eder.
 • Katmanlı Koruma: Birden fazla kalkanla güvenli ve huzurlu bir dijital deneyim garanti edilir. Kimlik avı saldırıları, Truva Atı ve veri hırsızlığından endişe etmenize gerek kalmaz.
 • Riskli ya da test edilmemiş programları Sandbox’tan etkinleştirebilirsiniz, tehditler sisteminizden ayrı ve izole olarak tutulacaktır. Otomatik güncellemeler ve tema desteği.
 • 360 Cloud Security, her zaman güncel ve güvenli olmanız için kusursuzca sunulan en son Virüs tanımı güncellemeleri ve tehdit dizinleriyle birlikte gerçek zamanlı koruma sağlar.

E daha bir sürü özellik var ama bu kadar yeter genel anlamda programı anlamak için..

Program resimleri vereyim hemen.. Resimlerin büyük hali için üstüne tıklayın.. 360-total-security  360-total-security 360-total-security 360-total-security 360-total-security

Buyrun birde video vereyim hemen..

İndirmek için alttaki butona tıklayınız

  360 Total Security İndir

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir