Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Nis 152016
 

poBirkaç yıl önce kaynak dosyalarına ulaştığım bir oyunu türkçe hale getirerek ve grafiklerle oynayarak oluşturduğum bir oyun.. Oynarken keyif alacağınız oyunumuzda pasta yapıyor ve ilerledikçe daha zorlanıyorsunuz..

Tüm işletim sistemlerinde çalışır.. Mükemmel grafiklere ve seslere sahiptir..

Boyutuda öyle ahım şahım değildir.. 24.5 MB indirme boyutuna sahiptir.. Kurulduğunda 50 MB alanınızı kaplar..

Windows işletim sisteminin tüm versiyonlarına uyumlu olmakla birlikte Win 10`da açılırken alttaki resimde okla gösterdiğim yere tıklayarak açabilirsiniz..


2016-04-14_22-39-27

Gerçi “Bu özelliği yükle” diyerekte açılır ancak birkaç dakika zaman kaybetirir.. Direct X yüklemenizi isteyecektir.. Windows 10`da bu özellik yüklü olarak geliyor zaten.. “Bu yüklemeyi atla” diyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz kısacası.

Oyun bedavadır.. Yani herhangi bir serial keygen zart zurt istemez.. Alırsınız, kurarsınız ve oynarsınız..

Buyrun altta oyunun öngörünümü..

   Oyunu indirmek için tıklayınız

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)