Sitemizde 15 kategori'de 776 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Şub 142017
 

Her şeyden Biraz sloganı ile hareket eden sitemizde birazda tariflerin olması lazım gibi geldi birden. Aslında site formatımıza uygun değil ama nişanlandım ve hatunumda böyle tarifleri seviyor tüm diğer hatunlar gibi.

Biraz arşiv babında, belkide bizim hatun evlendiğimizde yapar belki bunlardan bazılarını diye düşünüp umaraktan pasta tarifleri ile olaya girmiş olayım.. Zaman içinde yemek tarifleri filanda eklerim herhalde.

Bu tariflerin hepsi imaj halindedir. Sağ tıklanıp bilgisayara yada telefonunuza kaydedebilirsiniz..

Buyrunuz efenim..Devam Edecek..

Social Media Exchange Website - Likenation

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)