Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Şub 242016
 

Özetle Folloş GibiyimResmen folloş oldum amk! Kolay mı üstümden koca bi sınav geçti! Artık bakire değilim, sınav ben dahil herkesi s*kti. Konuşmak istemiyorum! S*kilmiş götün davası olmaz.
***
Uyuyordum oysa. Mışıl mışıl. Bi elimde telefon, ööle kalakalmışım, alarmı kuruyodum sanırım, alarm sayfası açıktı. Malak gibi ekrana bakarken kendimi buldum. Demir arıyodu. Rüya gibi. Sonna anlatırım olanları ama beni s*klemediğini kibarca söölemişti, unuttum seni ayağında, oysa ben hayatına girdiysem unutul-a-mam. Sınavı sormak için aramış, şaşırdım, yine güldü, kapattı. Tuhaf oldum amk! Sonra mı n’oldu, bi bok olmadı. Özetle bok aynı sarısının laciverti!
***
Kendime kızgınım yine.
***
Aptal heyecanlar sardı yine beni. Bi ara rüyada mıyım yoggsa diye kendimi bile çimdikledim, sesini duymak iii geldi sanırım. Amk!
***
Havalar ben gibi, bi sıcak bi soğuk bu aralar. Dengesizlik hat safhada. Doğa Ana’da şaştı, menopoza mı giriyo anlamadım amk.
***
Evde, işte,özelde dalgalanmalar söz konusu. Canımı sıkıyo fena. Sıçarım çarkına.
***
118 80 hala insanı tilt ediyo. Yaratıcılık foseptik çukurunda.
***
Mali yozlaşma yaşıyorum, hayra alamet değil, zam istiyorum.
***
Orta yaş bunalımına mı girdim ne, menapoz kapımda gibi, fena hallerdeyim.
***
Millete trip atmam, atanı çekerim, çekmemeye karar verdim, kararı uygulamaya götüm yok.
***
Herkesi seviyorum, ama en çok kendimi. Buna bencillik diyenlerin en bencil olduğunu biliyorum, kendilerinden daha çok kendimi sevmemi çekemiyo haspalar.
***
Yaşını başını alan hatunların toy er’lere asılmasına tahammül edemiyorum, seksin de herşeyin de bi itibarı var demiştim. Pumaların ömrü kısa olsun.
***
Özetle, bok gibi hissediyorum. Empati kurmak için iyi bi fırsat. Hayatımda adam sandığım kişilerin aslında ne bok olduklarını görünce nası hissettiklerini anlar oldum. Erenlere karışmaya an kaldı. Haydi hayırlısı!


Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar
Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir