Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

May 172016
 

Oysa Ben Normal Bile SayılırımHalim yok aslında. Otobandaki şerit gibiyim, her saniye yeni bi tır geçiyo sanki üstümden. Mecalim yok, tadım tuzum yok. Sevgili Doz beni mim’lemiş, sağolsun! Konumuz: Garip alışkanlıklarımız ve yapamadıklarımız. Sanırım bi sınır yok, maddelerde bi kısıtlama gibi.


– Uyku tutmayan gecelerde,olması imkansız şeyleri imkanlı kılar, hayal kurar ve ööle uyurum. Sonra ööle bi inanırım ki oturur ağlarım, dertlenirim, keder çöker içime. E mazoşistim az buçuk demiştim.
– Kadifeye dokunamam, dokununca direk oram buram şişer, alerjim yok ama kaşınırım.
– Alışveriş yaparım, hem de diğer hatunlar gibi saatlerce dolaşmadan bi çırpıda girer çıkar alırım, alırım almasına da o cicilere kıyıp giyemem, ööle ki bazı zamanlar etiketini bile çıkarmadığım kıyafetlerim giyemeden eskir.
– Her şeyin yanında yoğurt yerim, üzerine evde ne kadar baharat varsa hepsini katar ööle yerim, ööle kaşık kaşık yoğurt yiyemediğim için belki de.
– Bok boğazımdır, sabahın köründe kahvaltı niyetine şinitzel yediğimi de hatırlarım. Bunun sebebini söölüyorum, iş güç.
– Bazı zamanlar midem bozulsun da cırcır olayım diye yemek yerim.
– Ööle aşk kokulu filmleri sevmem, izlesem de öölesine izlemek için izlerim, çok bi manası olmaz. Bu konuda biraz ruhsuzum. Bana da garip gelir gider nerde vurdulu kırdılı aksiyon filmi var onu izlemek isterim. Sevgilimi bile bu filmlere sürüklerim.
– Her yemeği yaparım ama menemeni yapamam, beceriksizim bu konuda. Biberler, domatesler bööle çiğ kalır. Yapamadıklarıma girer mi bu huyum, huy mudur bu.
-Biraz iğrenç ama ben tuvaletimi yaptıktan sonra deliğe bakar, oha ne kadar büyük yapmışım la, bu benin içimde nası durdu o kadar zaman, yuh ama aferin diye naralar atarım, duyan olsa tuvalette başka şeyler yaptığımı sanabilir. İğrencim.
– Erkekleri anlamaya çalışmaktansa, kızları anlamaya çalışıyorum. Neticede erkekler benim için decoder gerektiren bi cins değil ama hem cinsimin aklı amanın cinliğe fena çalıştığı için, tırsmasam da soruyorum çokça.

Valla kafam almadı, düşününce çok şey garip geliyo hayatımda alışkanlık olsa da olmasa da bu kadarcık yeter mi acep. E ben de el atayım bari,

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar

Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)