Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 152016
 

Orospu... Çocuğu'nun Doğum GünüTanrı ben doğduğumda öldü, bu yüzdendir eksikliğim.

270 Gün önce

Pavese ve Tezer’in doğduğu gün anne rahmine düşmeyi başarmıştı. Bu gecenin biraz öncesine geldiğimizde, sarhoş ve biraz da fahişe kokusunu üzerinde bulunduran adam, ellerinde konsomatristen kalma bir çiçekle eve geldi, biraz karısını hırpaladı..

Sorun bir insanın yalnız başına korkmasından dolayıydı, ilk önce güzel bir yumruk vurdu ve birkaç ay önce erkek olduğunu öğrendiği çocuğunu nasıl düşürebildiğinin hıncıydı bu.

Ben yokken içine bir şey mi sokuyorsun, kabak, salatalık, söylesene bu çocuğa nasıl zarar verdin, sana dedim o kadar iş yapma diye gibi söylemlerde bulundukça o daha çok üzülüyordu. İnsanın zeytin yeşili gözlerinin olması kesinlikle harika bir duyguydu ve bu insanı güzel ya da orospu kılabilirdi. En çok söylenen sözdü anneme, sen orospusun kızım, ben bunu iki yaşlarında hatırlıyordum ve orospu diyordum ve ben de senin çocuğunum ama inanın o kelimenin anlamını hiç bilemiyordum.


Bu güzel bir şey olmasa o adam söyler miydi diyorum, evet güzel olan her şeyi babalar söylemeli, çünkü her zaman güzel olanları o bilir, Tanrı’yı bile babam yarattı zannediyordum, bu sanırım gözlüksüz göremememden kaynaklanıyordu. Derdimiz o ilk sevişme haliydi, pardon, evet anne karnında babamın, annemin karnına yumruk attığı sıralarda hep bunu söylüyordu, kısacası kulaklıkla ” klasik küfür seremonisi” dinleyen çocuklardan biriydim.

Şiddete mecalim vallahi babamdandı.

Bir saat önce titrercesine tüm proteinini bir daha görmeyeceği ve sevişmeyeceği bir kadına bırakmıştı ve o gece benim annemin “over” ına düşme ihtimalim hiç yoktu. Sorun büyük bir kavgadan çıktı, sanırım ya da benim kafamda kurgulamak istediğim şuydu, bir erkeği öldürmek o zamanlarda kısırlıktan daha beterdi, düşük yapmak, kasıklardan kan akması, üzüntü, kürtaj gibi şeyler günahtı ve lanetliydi ve şu var, kürtaj günü o kadınla sevişirsen çocukta sakatlık olması yüzde doksanları buluyordu fakat şehvet ve sapkınlığın tadı hiçbir sakat çocuğun var olması dindiremezdi. Tanrı böyle istedi, Tanrı benim biraz eksik doğmamı o hazlar

Annelik kutsal da seviştiğin adam Tanrı değil ki?

ya da

Ön sevişmeyi bilmeyen bir çiftin aşk acısı çeken çocuğu olmak tesadüf değildi.

Erkeğiyle sevişmediği söylediğinde dayak yemesi ve orospu olması kaçınılmazdı ve iğrenç bir sevgi çeşidiydi bu. Onu ilk önce bir güzel dövdü, sarışın kadınları dövmenin tadını babamı sorun anlatır, arkasından kasıklarından alınan çürümüş et parçasının alımından sonra kocasına vermeyen o kadının ağlayarak içine girdi, büyük ihtimalle misyonerdi çünkü Tanrı korkusu fena bir şey.

Gidip geldi hemen boşalmadı, kadın altında ağlıyordu, sonra öpmek istedi, kadın başını çevirdi, bir kadına, onun içindeyken tokat attı ve Ağlama dedi. Kim o durumda ağlama cüretinde bulunmalıdır ki, sonra sıradan bir penis boyuyla, titreyerek içine boşaldı, içinden çekti, biraz kan gelmişti, temizlen dedi adam ve kadın içinden sanki et parçaları yatağa düştüğünü gördü. Tanrıya dua etti, hamile kalmayayım diye öğrendikten sonra düşmesin diye dua etti ve adam o geceden sonra salondaki koltukta uyudu, kadın kanlı yatağı temizledi, duş aldı, namaz kıldı ve dişlerini birkaç kere fırçaladı.

Kadın bu çektiği acıları çocuğunun görmemesi için Tanrı’ya dua etti ve Tanrı o kadar güzel bir espri anlayışına sahipti ki, uzağı göremeyen bir çocuğu dünyaya getirdi.

Mutlu Yıllar Yazabilen Yaratık

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Yazabilen Yaratık

Merhabalar, uzun zamandır yazabilen yaratık olarak kurguladığım hayali karakterimin yazdığı yazılar ve ben arasındaki fark üzerine yazmayı istiyordum. Bunu zamanla reddettim sonra fark ettiğimde (şu an) tüm hayatımın, hayali bir şey tarafından tüketildiğini görme durumunu yaşadım.


İlk başlarda sadece, yazmak planıyla başlamıştım. Yazan kişinin dini, cinsiyeti, bedeni önemli olmamalı, insanlar düşüncelerim açısından sevmeli ve birkaç dostum olsun istemiştim. Tahmini bu süre, 2010 yılına dayanıyor. O zaman sevgilimden ayrılmış biri olarak yazmanın verdiği güdüyü iyi kullanıyordum. Daha önce de yazdığım için arkadaşımın bana “Sen yazabilen, ben çizebilen yaratığız” demesi ile aklıma gelmişti. Bu süreçte ne kadar çok insan tanıdım bilemiyorum. Çoğu beni kirletti.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)