Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Nis 192016
 

Orgazm - IAklımda pek çok anı tutarkan an’ı yakalayamıyorum, aklım uçup gidiyor sanki. Birkaç gün önce manik bir durum sonrasında yorgun ve tekrar başlayan çember çizmeler kömürle. Çiz, dinle, tekrar, aynı parça, küfür et, saygısız et, nefret büyük büyük kaba et, ışıkta uçuşan yeşil bir böcek. Koskoca adam korkuyor, küçük çocuk onunla oynuyor, nasıl bir insan oluşumu bu?

Biri paraya aşık biri saygınlığa, birileri çok var, tek tek yürüyorlar, bir adım atıyorlar, bir anda gözümde bir ışık parlıyor, insanlar nefesimi tüketiyorlar, insanın kurdu insanın yaşam alanını yaratmaması ve insanların ona varlıklarıyla saldırması, otobüste insanlar çok, güzel güzel de kokmuyoruz yahu, hep bir meselemiz var kafamızda, soğanı fazla kaçırdık yine bir siyaset, gavur İzmir, ağlamayı becerememek, yalandan bile olsalarımız olduramamak, kahrolası bir ete aşık olamamak bir acıysa, evet, acı çekiyorum, acı seviyorum, acınacak haldeyim, acı tapıyorum.


Tanrım acı, kavga,sorun,mesele,başkasının tuvaletinde yapılamayan mesane,parasız mesai,orospudan bozma erkek gururu, bir yüze bakamamanın verdiği sosyal yakınlaşma var ya, ben aynaya bakacak kadar intiharı deneyemiyorum artık. Bir zamanlar güzeldi, birine tapıyordum, acıtıyor ya, bayılırım kaltaklarıma, sonra bir buluştuk, acıtmıyor, aklım gitmiyor, mektup bile yazdırmıyor, söylesene kaç kilo aldın, acı çekenleri düzelteceğine Tanrı’ya dua et, bildiğim bir dua yok, dilimde arapçaya yatkın değil, sabah ezanlarına bayılırım, ağlayan çocuk sesi de eklenirse, içimin ürpermemesi gibi bir şey olmaz

Ah şu keman sesi, arşe, annemin ağlaması gibi. Boşalacak başka kadın mı kalmadı, kim ki uzakta, kontrol ettiğim her şeyi yaratabilirim diğerleri Tanrı’nın ruleti, bir sayıya saygı bir sayıya adam, döndür döndür, doyduk mu daha da içerlemek mi lazım müziği, bir duvara yapıştır tokatı, vur vur tekrar tokat at duvara, sarı sarı küçük posterler olan tokata, kadınlara posterlerde güzel gülüyor, uyurken Tanrı’ya dua etmek çocukken yapılan bir şeydi, sanırım Tanrı’ya inanma yaşı 8, onu reddetme yaşı 23 ona tövbe etme yaşı 35.

Sayılar kusacağım, oluk oluk, kan, sperm, enfeksiyon yağacak avucumdan, kilitlensin dilim, beynim sussun, kim ne okur, kim ne dua eder bilmem de bu dünyada yanacak tek kadın tanırım ,o da yanmaz sonuçta, ağlar kandırır Tanrı’yı, ne de olsa alışık, bana bak gözleri renk değiştiren ya adam gibi ya da bir daha arama, susuyorum da nedeni ne Tanrı ne aklıma bir şey gelmemesi, anlatacak insan bulamamak en acısı işte, o yüzden baldıran içme vakti geldi, gölge etme başka sevişme istemem

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Yazabilen Yaratık

Merhabalar, uzun zamandır yazabilen yaratık olarak kurguladığım hayali karakterimin yazdığı yazılar ve ben arasındaki fark üzerine yazmayı istiyordum. Bunu zamanla reddettim sonra fark ettiğimde (şu an) tüm hayatımın, hayali bir şey tarafından tüketildiğini görme durumunu yaşadım.


İlk başlarda sadece, yazmak planıyla başlamıştım. Yazan kişinin dini, cinsiyeti, bedeni önemli olmamalı, insanlar düşüncelerim açısından sevmeli ve birkaç dostum olsun istemiştim. Tahmini bu süre, 2010 yılına dayanıyor. O zaman sevgilimden ayrılmış biri olarak yazmanın verdiği güdüyü iyi kullanıyordum. Daha önce de yazdığım için arkadaşımın bana “Sen yazabilen, ben çizebilen yaratığız” demesi ile aklıma gelmişti. Bu süreçte ne kadar çok insan tanıdım bilemiyorum. Çoğu beni kirletti.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)