Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Haz 252016
 

Oral Seksi Bilmeyen KızDüşünmeden bileklerini kesti.

İnsanın bileklerini keserken düşünmemesinin imkanı yoktu. İnsan bir anlık ölüme gidecek kadar beynine ve saldırgan egolarına yenik düşecek kadar Tanrısal değildi. Bir insan bileklerinin üzerinde çizeceği kanlı çizgisinde mutlaka defalarca düşünmüş olması gerekiyordu.

En azından bir kere Tanrı ve çekeceğin acıyı düşünürdü ama o bunları umursamıyordu da diyemezdik, bilek kesen her insan mutlaka ölmemek için bileklerini kesiyordur. Eğer mükemmel bir katil ise Tanrı’ya karşı bir kafa tutmanın gereğinden kendini öldürüyordur ama kimse bireysel bir eylemden ibaret bir intihardan söz etmemelidir. Bunu bileklerini kesen o kızda çok iyi biliyordu. Bu bir tepki, bir anıştırma aracından başka bir şey değildi. İnsanların izleri, anılarından daha kalıcı olduğundan, kan dökme merasimine katılan bir metal zehirlenmesinden ötesi değildi. Ve kesinlikle Tanrı’nın kendini yok etme gücünü bildiği için senden daha üstünüm demekten ileri giden bir şey değildi.


Hayattaki mutlulukların yirmi saniyeyi geçmediği bu yaşamdan umut beslemek bir kediden daha az iq’ya sahip olmaktan başka bir şey değildi. İnsanlar Tanrı ve id’leri arasında gidip gelirken yaşadığı bu boşalmaya hayatı seviyorum cümlesi diyebiliyoruz. Hayat sevilesi eğer bu dünyada yaşamıyorsanız, burası kesin ve bileklerini düşünmeden kesen o kız ise bunun farkında değil miydi, sadece konuşmayı çok seviyordu ve aklını defalarca susturmak için aptalca konuşuyordu. En azından zekasını erken yaşta takdir etmemizin güzel bir tarafı vardı, oral seksi bilmeden Tanrı’ya inanabiliyordu.

Tanrı’dan daha gerçek değil miydi oral seks oysa, bir insanın varlığına, tenine ve kendi hazlarına delicesine sarılıp, karşındaki insana verdiği o güçlü haz ile onun titremekten ibaret olan nedir ki? İnsanın dudaklarını sadece yemek yemek için kullandığı gerçeğini düşündüğümüzde, dudaklarını gerektiğinde teolojik bir meta gerektiğinde ise cinsel bir obje haline getiren insanoğlu, konuşmak için dudaklarını hangi varlık için oynatıyor. Distopik bir olguyu nasıl düşünmeden ütopik yapmaya yeten bir düşünmeme durumu var ki, şu bileklerini düşünmediğini sanarak kesen kızda?

Ölüm olasılığın protipidir, Tanrı olmak ise insanın başat görevidir, insanın Tanrı olma olasılığı, şu kızın düşünmeden bileklerini kesmesinden daha fazlayken aslında, bunu en basite indirerek, bir varlık yaratma işine girmesi ise tam bir ironik kavramdır.

Oral seksi bilmeyen kız şunu çok iyi biliyordu. Godot’yu beklemek, sadece bir seçimsizlikten ibaretti. Çünkü insanlık görmediği iki resim arasında,cevapsız kalabilirdi. Bu yüzden bilek kesmek ölü insanlar için sadece amaçsız bir eylemden ibaretti ve boşalan için karşısındakinin dudakları birkaç saniye hatırlanmaz imgeydi, tıpkı yüzyıllardır insanoğlunun Tanrı’yı hatırlamadığı gibi.

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Yazabilen Yaratık

Merhabalar, uzun zamandır yazabilen yaratık olarak kurguladığım hayali karakterimin yazdığı yazılar ve ben arasındaki fark üzerine yazmayı istiyordum. Bunu zamanla reddettim sonra fark ettiğimde (şu an) tüm hayatımın, hayali bir şey tarafından tüketildiğini görme durumunu yaşadım.


İlk başlarda sadece, yazmak planıyla başlamıştım. Yazan kişinin dini, cinsiyeti, bedeni önemli olmamalı, insanlar düşüncelerim açısından sevmeli ve birkaç dostum olsun istemiştim. Tahmini bu süre, 2010 yılına dayanıyor. O zaman sevgilimden ayrılmış biri olarak yazmanın verdiği güdüyü iyi kullanıyordum. Daha önce de yazdığım için arkadaşımın bana “Sen yazabilen, ben çizebilen yaratığız” demesi ile aklıma gelmişti. Bu süreçte ne kadar çok insan tanıdım bilemiyorum. Çoğu beni kirletti.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)