Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Oca 292016
 

okruPek çok kişi ok.ru video sitesinin videoları nasıl indirilir diye soruyor son günlerde bana.. En son bir arkadaşım sorana kadar “bilmiyorum” diyordum.. Bazı programlar ile (IDM gibi) indirildiğini biliyorum ama anlatmak zor geliyordu..

Birde çoğu site takipçimizin sitemizin yeni haline bazı sitemleri oldu.. Daha önceleri işe yarar bilgiler verdiğimi ama bu yeni hali ile bunlara ulaşamadıklarını söylediler.. Mecbur bu katagoriyi açıp işe yarar bilgiler verme gereği duydum..

Neyse sonuçta konumuz ok.ru sitesinin videolarının nasıl indirileceği..

Dediğim gibi bazı programlar indiriyor.. Ben programları vermiyeceğim.. Çok daha basit bir yöntem vereceğim size.. Sadece kullandığınız browser ile indirebilirsiniz..

Yapacağınız işlemleri hemen resimli anlatayım..

 • İndireceğiniz video ok.ru sitesine yüklü ise videoyu açın izlemeye başlayın.. Sonra pause tuşuna basarak filmi durdurun.. Alttaki resimdeki gibi..

okru

 • Daha sonra yukarıdaki resimde ok işareti ile gösterilen “Link” kısmına tıklayın.. Burada değil indirmek istediğiniz videoda.. Alttaki resimdeki menü çıkacak..

okru


 • Üstteki resimde gördüğünüz gibi gelen ekrandaki “Link to video” kısmındayken “Copy link” butonuna tıklayın..
 • Artık videoyu indirmek için bir kaç adım kaldı..
 • Aldığınız linki browserinizde yeni bir sekmeye yapıştırın..
 • Linkin başına m harfini koyun..
  Örnek: Aldığımız link örneği: http://ok.ru/video/41411414708
   m eklendikten sonraki hali: http://m.ok.ru/video/41411414708
 • Bu m eklenmiş hali ile yeni sayfada açın videoyu.. Alttaki gibi bir görüntü çıkacaktır..
  okru
 • Üstteki ekrandaki gibi bir kısma geldiğinizde “Play” tuşuna basın video oynamaya başlasın..
 • Video oynamaya başladıktan sonra videoyu durdurun.. Ve video üzerinde mouse ile sağ tıklayın.. Alttaki gibi bir menü çıkacaktır..
  okru
 • Üstteki resimde ok işareti ile gösterdiğim yere tıklarsanız video inmeye başlayacaktır..

Altta video ile nasıl yapılacağınız gösterilmiştir..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

  30 Responses to “Ok.ru Sitesinden Video İndirme”

 1. DOSTUM BU LANET OLASI ŞEY ÇOK GÜZEL DOSTUM SENİN ALN ET OLASI BEYİNE TEŞŞEKİR EDERİM ARTIK DEADPOOL,ŞERO,TURBO İZLEYEBİLİYORUM TANK YOUJ

 2. saol

 3. спасибо бро)kiss

 4. Gerçekten çok kolaymış. Öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim.

 5. Bu şekilde çok geç indiriyor..Bir saatlik filmi 3 saatte indiriyor..BEŞ PARA ETMEZ BU YÖNTEM!!!

 6. çok işime yaradı :3 elinize sağlık ^^

 7. Gerçekten işime yaradı. Çok teşekkürler ♥+_+

 8. Teşekkürler kardeşim. Aynen dediğin gibi yaptım ve indiremediğim videoyu başarıyla indirdim. Burada hata var diyen kişiler, oturup adam akıllı okuyup dikkatli yapsınlar. Bal gibi başarıyla filmleri indirirler.
  Emeğine sağlık ve teşekkürler.
  Ayhan.

 9. Selam.

  Çözünürlük hakkında bir tüyo vereyim. Normalde evet düşük geliyor ama eğer varsa daha iyisini seçebilirsiniz. Nasıl mı? Adnan’ın dediklerini aynen yapın taki en sonda video olarak kaydet yerine video adresini kopyala deyin. Boş bir sekmeye yapıştırın ve kopyaladığınız yerde st.mq=2 kısmını arayın. bulduğunuzda 2 yi önce 5 ile değiştirin (1080p) eğer tam ekran bir görüntü alırsanız yine sağ tıklayıp video kaydet dersiniz. yok gelmezse 2 yi bu sefer 3 ile değiştirip deneyin (720p).
  Alıntıdır: https://forum.donanimhaber.com/m_105585849/tm.htm

  İyi sömürmeler

 10. Öncelikle selamlar, indiremeyen arkadaşlarıma sesleniyorum ; Video olarak kaydet seçeneğinden sonra, karşınıza gelen ekrandan isim kısmının sonuna .mp4 yazınız böylelikle video formatı olacaktır. Mp3 isteyen kişilerde .mp3 yazmalıdır. İyi günler iyi bayramlar..

 11. Bu video bakabilirsiniz hem çogu siteyi destekliyor hem de çok kolay

 12. admasın adam

 13. yanılmıyorsam bir rus video sitesi okru bir kaç kez adını duymuştum ama buradan nasıl video indiricez bir türlü aklıma gelmemişti. bilgiler için teşekkür ederim

 14. Gerçekten şu mobil siteden indirime düşüncesi benim aklıma niye gelmedi diye çok dövünüyorum. Gerçekten sağolasın.

 15. indiriyor ama 720p inmiyor çözünürlüğü düşük oluyor.

 16. videoları açmak için kullandığınız programın adını söyler misiniz? Dediğinizin aynısını yaptım.Ama herhangi bir program desteklemiyor.

 17. arkadaşım denemediğim hiçbirşeyi vermem.. sacma sacma konusma.. videoyu izle alttaki bak orda ben cektim indiriyor..

  ne verecek indirmek için vidonun kendisini veriyor.. nasıl yapacağını bile bilmiyorsun konusuyorsun boş boş..

 18. Bu anlattıklarını git yap bakalım indirebilecekmisin videoyu. İnmiyor kardeşim. O video olarak kaydet tuşuna bas bakalım ne veriyor sana indirmen için.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir

%d blogcu bunu beğendi: