Sitemizde 15 kategori'de 712 adet yazı yazılmış ve 223 yorum bulunmaktadır.

Oca 212017
 

Yeni nesil sözlük projesi Nedir.Org a hoşgeldin.. sloganı ile hareket eden size aslında çokta mütevazi davranmış.. Sözlük olmaktan öte bambaşka, sosyal ağ kıvamında, ama daha kaliteli bir site.. İlk 4 ay önce üye olup, birde yazı paylaşmışım..

Asıl beni şaşırtan ise siteyi kodlayan (Evet yanlış okumadınız kodlayan dedim. Çünkü nedir.org admini tarafından kodlanmış bir sistem) admin Zeus uzun zamandır görmediğim eski dostlarımdan biri imiş.. Ha burada tanıtmamın sebebi bu değil tabi.. Sitenin güzel ve faydalı olmadığına inansam kesinle burada tanıtmazdım.. Zaten benim tanıtımımada ihtiyacı yok sitenin.. Şu üstte verdiğim resme tıklayın ve büyük haline bakın anlıyacaksınız ne demek istediğimi..

Site dizaynına, renklere, içeriğe, kullanım şekline ciddi anlamda bayıldım.. Üye kalitesi kolay kolay yakalanmayacak düzeyde.. Alanında tek gördüğüm kadarı ile.. Üstelikte Türk yapımı her kodu ile..


Site biraz forum, biraz sözlük, biraz imleme siteleri, biraz sosyal ağ, biraz ansiklopedi kıvamında..

Kesinlikle girin bakın derim..

Kolay kolay bir siteye hayran olmayacak tarzda anlarım bu işlerden.. 15 yıldır internette olunca ve biraz site işleri ile uğraşınca beğenip beğenmeme hakkınıda az buçuk buluyorum kendimde..

Bırakın face, twittir gibi yerleri.. Girin mutlaka bakın.. İnanın bana hak vereceksiniz..

Alttaki video sitenin genel anlamda nasıl olduğu hakkında fikir sahibi yapacaktır sizi.. İzleyin bi..

  Nedir.org Sitesine Gidin


About Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim.. Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var.. Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim.. Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..
 • Akalem

  bence de çok güzel olmuş günümüz sözlüklerinden çok daha kaliteli üye oldum.

 • Çok farklı bir tasarımı var. Cidden hoş duruyor. İnsanın sürekli bir şeyler paylaşası geliyor 🙂

 • gerçekten güzel bir siteymiş. daha yeni farkettim. siteyi kendisi kodlaması artı olarak avantaj sağlar.

 • Videotabi.com

  Siteyi daha yeni inceleme şansımız oldu, farklı bir konsept olmuş 🙂

 • Poolcu

  dıştan bakınca para kazandıran sitelere benzesede kendisi makalemizi yazmamıza yarayan yani tanıtan bir sistemmi

 • Barış Yalman

  Bir an siteye girince admin paneline girdim sandım değişik bir tasarım 🙂

 • Ercan kardeşimin dediği gibi tasarım olarak gayet güzel olmuş nedir.org olarak kullanımı kolay google da üst sıralara çıkabilmesi muhtemel bir site bakacağız artık

 • Ercan Kızılkoca

  Tasarımsal olarak harika bir site 🙂 içerik olarakta öyle müthiş tebrikler valla

background