Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Eki 242017
 

WordPress sitesi olanlar için çok beğenecekleri bir tema vereyim. Temayı gördüğüm anda inanılmaz beğendim.. Demosuna baktığımda ise aşık oldum desem yeridir hani. Hemen hemen her proje için kullanılabilecek özelliklere sahip..


Multinews v2.5.8, çok güzel tasarımlı News / Magazin premium wordpress teması, Dergi, gazete ve blog için Multinews’u kullanabilirsiniz; Multinews, Flipping dergisi, Güzel mega menüler, Bir çok Layout seçeneği, Ajax Live arama , Yazar Zaman Çizelgesi, entegre popüler eklentiler (Woocommerce, bbPress, buddypress, geodirectory, userpor, Ubermenu, Reklam Döndürme, MailPoet Bültenleri, İletişim formu 7 ve çok daha fazlası).

Video Önizleme

DEMOSUNA BAKIN     İNDİRİN

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)