Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Kas 082016
 

mincirtmam-sana-kendimiGeçenlerde öğle arasında iş yeri ahalisinden bi hatunla sohbet ediyoduk. Hatunu sınıflandırmak istemem ama hatun cincon kabilesinin en önemli fertlerinden. Bi erkeği etkileyebilecek bi hatun olabiler ama gözleri haricinde biçok yeri bana itici gelmekte. Oldum olası skinny denilen o hatunlara kıl olurum zaten, el atınca et gelmeyen hatuna da erkeğe de sıcak bakamıyorum napiiiim.

Allaaa sen kızla sevişirken kemikleri batsa off ya da skerken elde kalsa ne bok yicez mavrasını yapan erkekler beni anlarBeni de bi sınıfa sokarsak bilmem balina da bi balık olsa balık etli olanlardanım sanırım. Bunu kaç kez yazdım lan, megola mıyım acep, ama napiiim dolgun göğüslerimi sevirem. yeakyeakyeak.

Önce iş-güç, stres, sinir, uyku(suzluk), ortamın kaosu, milleti artizliği konuştuktan sonra konu geldi klasik kadın muhabbettine, aha dedim malı kollaHatun yemek yemeyi özlediğini itiraf edince şok şok oldum, çünkü yemekhanede yese de kilo alamadığından bahsediyodu, e o zaman bütün sülale elimden geçiyodubi de her hafta düzenli gittiği SPA TERAPİLERİNDEN bahsetti. Sıpasopa .Ben bööle konudan uzak, anlamaz gözlerle bakarken hatun daa bi gaza geldi, öve öve ballandıra ballandıra anlattı. Terapi fiyatını sordum, yani ne kadara bi seans hesabı, resmen dudaklarım götüme yapıştı, e o paraya benim de cildim bebek gibi olur, sıçarım ha.

Sonra kendimi sıpa merkezinde düşündüm.

Soyunup bi bornoz giyiyorsunuz, sonra işinde uzman(!) bi hatun geliyo ya da bi er, selam veriyosunuz, “meraaabaaa” diye kırıtarak, sonrasında soyunup anadan üryan herifin ya da hatunun sizi mıncıklamasına izin veriyosunuz, ay pardon mahrem bölgeleri gazlı bezle ya da pambıkla kapatılıyomuş, resmen göte pamuk tıkama evresi. Üstüne üstlük para veriyosunuz. Biri beni mıncıklama şerefine erişecek ve para alacak, o kadar da düşmedim la. yeakyeakyeak. Bu terapi bana fahişelikten farksız geliyo. İkisinde de tanımadığınız insanlar, aynı çıplaklık, aynı mıncıklamalar ve aynı zevk. Allaaa muhafaza o yağlarla beni mıncıklarken götü kaybedersek, olmaz la. Sağlığa yararlı ayaklarını geçin, sağlık için ana baba usulü, yıllardı anernemin gitmeye doyamadığı kaplıcaları var, nedir bu artizlik, nedir bu Batılaşma sevdası. Sıçarım ha. Kaplıcalar mis. Oh! Hamam sevmeyen ben bilem düşünün özendim oh oh!


Ayrıca ben selülitlerimi ya da var olan çatlaklarımı kimseye gösterme meraklısı değilim.

Terapiyi yapan erkekse durum fena, hele bi de yakışıklıysa sıçış noktasını gördüğüm an. Bi kadın terapist ise, o da fena be hacı, hele hatun zayıf, gram yağı olmayan, sarışın aplalardansa aha işte, öl geber git! Hatun beni mıncıklarken suratında o seni gidi şişkoooo, yedin yedin bak koca götüne, şimdi ellerimdesin, hahayt hayat seni siker atar, benim gibi hatunlar yaşar marşını söyleyen birinin ifadesi varsa, kafamı, varsa yerin dibine sokmak isterim.

Ben bunları düşünürken kız bana daa büyük bi gazla anlatıyodu ki dayanamadım. Hadi git soda al kendine, benden dedim. Baktı, eminim anlamadı. Oysa ben gazını alsın istemiştim, geğirsin de rahatlasın, ne bu la. Hatunu kıskanıyorum gibi bi imaj bırakmış olabilirem ama cidden ben kendimden başkasını kıskanmam. Taam yalan sööledim, Nihal, Behlül’ü öperken içim gidiyodu, hatun 90’lı ya o bakımdan, sen git DÜNYA ERKEĞİNİ öp! Oysa ben de ne French’ten, Body Kiss’e kadar her bişiyini yapardımVuuuu!

Hayır, anlamadığım tek nokta, bi yanda insanlar açlıktan çöp karıştırırken, bi yandan insanların 2 parça taşın altında mıncıklanma arzusuna servet yatırmasını anlamıyorum, anlamak istemiyorum. Kıçımdan kan aldırırken, milletin eller havaya, sikler kalçaya mode:on olması da ayrı bi durum. E tabi insanlar herşeyi yapmak da özgür, e tabi onlar kazanıyo, istedikleri gibi harcar ama ı ıh midem almıyoSosyal bi devlet değiliz, biliyorum, olamayız da ama hani Ilımlı İslam adı altında bi haltlar çeviriyolar ya, o zaman şööle yapalım, hocalara hacılara danışmadan bakalım görelim kitap, hatta kitaplar, ne der. Kaç gündür Allah kitap konuşuyorum diye eleştirecekseniz açığım ama ben şimdiden sööleyim, iyi günlerde olduğu gibi zor günlerde de O’ndan güç alıyorum. Üsturupsuz olabilirem de o kadar mı, ı ıh deel!

Yine de masaja bayılırım ve masaj yaparken boşalacak gibi olurum.
El atmak isteyen varsa adres veriiim:p
yeakyeakyeak.

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar
Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir