Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

May 062016
 

metal warBrowser oyunlarını pek sevmem.. Aslında çok oyun oynayan biride değilim.. Dün Metal War isimli oyun dikkatimi çekti ve oynamaya başladım.. Garip bir şekilde keyif alıyorum bu oyunu oynamaktan.. Benim gibi çok fazla oyun oynamayı sevmeyen ama canı sıkıldıkça takılacağı oyun arayan varsa işte size Metal War..

Metal Slug’dan esinlenerek yeni görüntü teknolojileri ile bezenmiş Orta Asya’da ve Güney Amerika’da milyonlarca kişinin oynadığı Metal Slug, artık %100 Türkçe desteği ile Türkiye’den de onanabiliyor.

Metal Slug oyunu o Atari dediğimiz ve jetonlu oyun salonlarının olduğu zamanların vazgeçilmez co-op oyunuydu. Zamanına göre oldukça iyi grafikleri ve hiç eksilmeyen aksiyonu ile etrafı darma duman ettiğimiz bu oyun yeni haliyle karşımıza geliyor diyebiliriz. Bu oyundan esinlenerek oluşturulmuş Metal War, geçtiğimiz hafta Oasis Games tarafından yayınlanmasına rağmen şimdiye kadar Orta Asya ve Güney Amerika’da severek binlerce kişi tarafından oynandı ve hala oynanıyor.

1450085784Avrupa tarafında ilk olarak Türkiye’ye açılan Metal War,%100 Türkçe desteği ile ilgi toplayacağa benzemekte. Legend Online, First Blood, Anger of Kingdoms ve Kung Fu oyunlarıyla ülkemizde de defalarca web tabanlı oyunlarıyla ilgi toplayan Oasis Games, bu sefer retro tasarımıyla Metal War oyunu ile milyonları peşinden sürükleyebilir.


Co-Op ve PvP seçenekleri bulunan, 29 seviyeden sonra Arena Savaşı‘na girebileceğiniz, zengin görev sistemi ve oldukça akıcı mekanikleriyle göz dolduran dolu dolu bir web tabanlı oyun sistemi sunan Metal War ile 20 seviye sonrası ise arkadaşlarıyla grup kurabilecekler.

1450085784Metal War sahip olduğu farklı karakterler, binek sistemi, kanat sistemi ve birlik sistemi gibi diğer özellikleri ile oyunculara uzun ve saatlerce sıkılmadan oynanabilecek ve özellikle ücretsiz yapısıyla da internette boş boş gezeceğimize o anlarımıza heyecan ve eğlence katabilecek bir oyun olarak düşünüyorum.

Buradaki resmi sitesinden ve bu bağlantıdan  ulaşabileceğiniz Facebook üzerinden oynanabilen Metal War, web tabanlı bir oyun olduğu için “sistemim yeter mi acaba?” diye düşünmenize gerek kalmadan rahatlıkla oynayabileceksiniz.

 

   Oyunu Girmek İçin Tıklayınız

Social Media Exchange Website - Likenation

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


  One Response to “Metal War Oyunu”

  1. ben oynuyorum sizlere tavsiye etmiyorum 🙂 para tuzağı sakın oynamayın

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)

%d blogcu bunu beğendi: