Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Mar 272017
 

Bugün youtube de dolanırken gördüm bu belgeli.. İnanılmaz görüntülere ve konulara sahip. Ne kadarı doğrudur, ne kadarı uydurmadır bilmem ama oldukça gerçek gibi duruyor. Bu videolara 17-25 Aralık Belgeseli desek tam yeridir aslında.. İşin aslı yazının başında “ne kadar doğrudur..” derken bir nevi korku bendekide.. Çünkü bu ülkede doğruları söylemek, farklı fikirlerde olmak suç oldu artık.. Yani fikirlerimi özgürce söyleyen ben bile artık korkuyorum bu ülkenin yöneticilerinden.. Sadece ben değil tanıdığım çok kişi aynı düşüncelerde..

Bu ülke hiç bu kadar korkmamıştı ülkeyi yönetenlerden.. Gözleri kara olmuş artık.. Kimse umurlarında değil ve vicdan firar etmiş bunlarda..

Ben ne olacaksa olsun fikirlerimi söylemek istiyorum buradan.. Kimseye bağlantım yok.. Ne fetocuyum, nede başka bir grubla bağlantım var.. Sadece sıradan bir vatandaşım.. Ve kendi bilincimle olan düşüncelerim bunlar..


    • Darbeye inanmıyorum.. Çünkü akşam 9 da darbe yapılmayacağını bilecek kadar bilincim yerinde.. Ayrıca bir sürü soru işareti ile dolu bir darbe iddiası bu.. 80 darbesini az buçuk hatırlıyorum.. Herkez uykuda iken yapılmış ve sokaklar asker dolu idi.. Kimse kıpırdayacak durumda değildi.. Oysa son olay insanların en yoğun sokaklarda olduğu saatlerde yapıldı.. Saçmalık.. Bir tane bakan, milletvekili tutuklanmadı.. Saçmalık.. Devlet kurumlarına, televizyonlara, radyolara el koymadı asker.. Saçmalık.. darbe böyle olmaz.. Buyrun araştırın internette 80 darbesi ve öncekilere bakın..
    • Başkanlık sistemini onaylamıyorum.. Nasıl onaylıyayım? Biri bana mantıklı bir açıklama getirsin bende evet diyeyim.. Şimdi şu altta verdiğim videoyu izleyin bi.. Evet diyenler zaten 15 yıldır bu ülkeyi yönetiyor tek başına.. İstedikleri yasaları zaten çıkarıyorlar.. Neden Başkanlık denen şeyi getirmeye çalışıyorlarAlttaki videoda madde madde başkanlık sistemi yasaları var.. Hangisi mantığıma uysunki?

Çok uzatmak istemiyorum konuyu..

Buyrun alttaki belgesel niteliğindeki videoları izleyin ve ne nedir sizler karar verin..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir