Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Oca 192016
 

tumblr_inline_mlvf1mx2sw1qz4rgpNe yazsam diye düşünüp duruyorum, bana geldiğin o geceyi yazmak istiyorum.. Kaderlerimizin birleşip mühürlendiği o geç vakti..
Soğuk bir geceydi, hem içim üşüyordu hem de dışım. Ellerimi ısıtmaya çalışırken, buz tutmuş kalbimle ne yapacağımı düşünüyordum. 

Yalnızdım, gitmiştin ve bu durumu garipsemiyordum. Eğer gitmesi gereken biri varsa; o sendin. Bunu biliyordum, en başından beri. Zaten herkes giderdi, bu sana özgü bir ilke değildi. Sadece biraz daha kalmanı istemiştim senden fakat bu isteği bile yerine getirememiştin.


Küçücük hayaller yazıp çiziyordum kendi kendime, kafamın içinde binlerce tilki vardı, hepsi ayrı bir iş üstündeydi. Biri acı çekiyor, biri kendi halinr acıyor, bir diğeri ise intikam almak için ayaklanmak istiyordu. Bense hangi birine inanacağımı şaşırmış bir halde, buğulu camların ardında, işaret parmağımın ucuyla adının baş harfini yazıyordum önüme. Adına dair her bir harfi ekledikçe, içim sızlıyordu fakat aldırmamaya çalışıyordum. Vücuduma, ruhuma dokunan bir insan, nasıl şimdi bu kadar uzakta ve soğukta olur, aklım almıyordu..

Halüsinasyonlardan ibaretti benim beynim, belki de aklımda dolanıp duran tilkilerin oyunlarından.. Aslında sen hiç gelmemiştin, ben ise hiç bitmemiştim. Ölmüştün sen, hatta hiç var olmamıştın. Hiç doğmayan biri ölebilir miydi? Var olmayan bir şey ansızın yok olabilir miydi? Elbet vardı her şeyin bir sebebi, ama sen ne benim sebebimdin, ne de yalnız geçen gecelerimin sebebi. Sen bir hayaldin, kurguydun, iyi kötü bittin gittin. O kapıdan içeri hiç girmedin, hiç buz tutmuş ellerimi avuçlamadın, sarmadın bedenimi sımsıkı. Ruhumu, kalbimi geçtim.. Bedenime dahi dokunmadın.

Senin uğruna kendimle çeliştim fakat inan sen buna hiç değmedin. Bir hayaletin soluk siluetinden bile daha belirsizdin. Keşke aklımın bir köşesinde hiç belirmeseydin, keşke ‘gizemli bir keşke’m haline gelmeseydin..

Sen hiç kaderime ortak olamamıştın, kendi ellerimle kaderimi mühürleyen bendim..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

beyzanuurbb

Hepimiz için gerekli olanın biraz ümit kırıntısı olduğuna inanan biriyim, sanırım ‘Hakkında’ kısmı benim için biraz zorlayıcı. Sorgulamayı ve sorgulatmayı severim; sonuçta insanlar kendi benliklerinden başka kimseye kör kütük inanmamalı.. Mutlaka uğruna savaştığınız bir hayaliniz olması dileğiyle^^


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)