Sitemizde 15 kategori'de 712 adet yazı yazılmış ve 223 yorum bulunmaktadır.

Nis 242016
 

bebeklerde_oksuruk-3Biz aslında çocukluğumuzu kaybettiğimizde kaybolduk.. Yaşadığımız dünya biz büyüyünce yaşanmaz, çekilmez hale geldi.. Bir şey sandık büyümeyi.. Sandık ki büyürsek her şey çok daha güzel olacak.. Yanıldık.. Bilemedik mutluluğun çocukluğumuzda olduğunu.. Mutsuz, çekilmez insanlar olduk.. Dünyayı yaşanmaz bir yer haline getirdik.. Saflığı, duyguyu, insan olmanın erdemlerini, içi dışı bir olmayı, birbirimizi sevmeyi bıraktık büyüyerek..

Büyüdükte ne yaptık.. Bombalar attık birbirimize, öldürdük.. Koca koca binalar diktik; doğadan, diğer canlılardan uzaklaştık.. Bizi doğuran annemizi, hep yanımızda olan güç timsali babamızı beğenmez, yargılar olduk.. Hep daha fazlasını istedik, doyumsuz olduk.. Birbirimize attığımız kazıklarla, güven denen duyguyu kaybettik.. Markalar yarattık, moda dedik; kişiliklerimizden önce bunları ön plana çıkardık.. Unuttuk dünyaya çırıl çıplak geldiğimizi ve yine unuttuk çırıl çıplak gideceğimizi.. Mutsuz olduk, kimle tanışsak mutluluğu onun vermesini bekledik, karşımızdakinin de beklentisinin o olduğunu düşünmeden..Tecavüz ettik birbirimizin bedenlerine futursuzca, yetmedi çocuklara el uzattık.. Öldürdük çocukları..

Bakın alttaki videolara.. Çocuklar, çocuklarımız ne kadar da saf, temizler.. Sonra aynaya bakın kendinize.. Sonra düşünün: “Bir zamanlar bende onlar gibiydim, ne oldu bana” diye..About Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim.. Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var.. Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim.. Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..
background