Sitemizde 15 kategori'de 776 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Şub 152017
 

Ben genel anlamda bu tip hareketi, hoplayan zıplayan şeyleri sitemize eklemiyorum.. Tavsiyede etmiyorum. Ancak yeri geldiğinde lazım olduğu alanlarda oluyor mutlaka. Yada sitesinde değişik şeyler yapmak isteyenler olabilir diye bu kodları vermiş olayım.

YAZINIZI BURAYA YAZINIZ


YAZINIZI BURAYA YAZIN


YAZINIZI BURAYA YAZIN


YAZINIZI BURAYA YAZIN


YAZINIZI BURAYA YAZIN


YAZINIZI BURAYA YAZIN 


YAZINIZI BURAYA YAZINYAZINIZI BURAYA YAZIN


YAZINIZI BURAYA YAZININ


YAZINIZI BURAYA YAZIN

Kod içerisindeki “width” değerini değiştirerek yazının kayma mesafesini, “scrollamaunt” değerini değiştirerek de yazının geçiş hızını ayarlayabilirsiniz.


YAZINIZI BURAYA YAZIN


Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)