Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Tem 242016
 

asaGeldik geldik aynı mevzuya geldik. İnsanoğlu aya çıkar, aydan buraya naklen yayın yapar, olmadı diğer gezegenlerde dinlenme tesisi açar, yolculuklarda 1 lira verip uzaya sıçabilmemiz adına ama yine de bazı mevzular aynı yerde, sabit kalır da bi skim yol alınmaz.

Hiç sevmemekle birlikte içimden herkese yarraaaamı ye demek geldi, hayır yedirecek yarraaam olduğundan değil de özendim işte ı ıh. Geçenlerde bi bağ-yanla tanıştık feysbuktan. Kendisi bu yazıyı okuyosa, feyz alsın diye şey ettirdim, yapma aplam yapma gülüm, bak sen çağdaş Türk gencisin, ileriye bakan yeni kansın düşünme bööle, tükakapislik bunlar. Feysbuk kendini aşmış da bööle dandik testlerden ziyade yeni skindirik uygulamalar falan türetmiş. Ben de çok bok meraklıyım ya her halta sıçan cinsten millet hakkında sorular geliyo ekrana kafama göre takılıyom. Bi kardeşe cevap niyetine ııım bilmem falan yazdım, konu malum erkekler.

Özelden mesaj gelir, çok kişiyle çıkmadım ben kaşar mıyım tarzında. Kalakaldım. Yaşı genç, hala çok kişiyle çıkmanın erkeklere has bişi olacağını düşünüyo olabilir de ohannesin anneannesi dedim, çok herifle çıkmak kaşarlık mı la. Sosyal baskının 15 yaşa indirgendiği bi toplum olmaya başlamışız falan. Kaşarlığın çok erkekle çıkma olarak algılandığı düşünülürse ooo hepimiz kaşarız ağalar.*


Üzücü olan belki de insanın elini ayağını bağlayan hala kadınlar üzerine yapışan bu sıfatın amk ne illetse erkekle örtüşmesi. Benim için kaşar çıkmakla da doğru orantı göstermeyen bi gerçek aslında. Hatun kişisini düşünelim, hatun kişisi kendi hemcinsini ya da karşı cinsini her ne zıkkımsa onu kullanıyosa, onu yersiz duygulara sürüklüyosa benim için oda kaşardır.

Hani notlarınızı birine verirsiniz, notları alana kadar agam paşam der, sonrasında yüzünüze bakmaz ya, işte bu da en kaşardır. Yane benim için kaşarlık bacak arasında başlayan bi gerçek değil, belki de ben insanları bacak aralarına göre değerlendirmediğimden. Bi hatun sayısız herifle çıkabilir, sayısız erkeğe ilgi duyabilir ki bu hormonlarla alakalı bi mevzudur, aynen bi herifin sayısız kızla çıkması gibi. Onların yatak odaları onların tercih meselesidir falan filan.

Olayın kahramanı olan kardeşe değil lafım, o ööle görmüş, geçirmiş bünyesine ööle işlenmiş olabilir bazı gerçeklerde, ne sktiri boktan bi anlayıştır. Sosyal baskıya hayır sosyal baskıya hayır demek istiyom. Yapmayın etmeyin.

İki özlü sözle bu mevzuyu kapatıyorum ey ahali,

Seni bacak arana bakarak sevmedim, sevseydim 2 gün sonra s*k kadar değerin olmazdı.

Namusum, ne bi zar kadar ince ne de bi s*k kadar değersizdir.

*Kaşar, erkek ya da kadın fark etmez benim için. Biriyle çıkma amacı onun kanını emmekse, çükü olsun olmasın o kişi kaşardır. Çok kişiyle çıkmak kaşarlıktan ziyade, mevcut surette elde bulunan seçeneklerden en doğrusunu seçebilmektir.

Herşeyi Erkeklere Odaklıyosunuz, Namusunuzu Bile! Sonra “Kaşar” Dediklerinde Atıp Tutuyosunuz!

Blogda Oku

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Üsturupsuz Yazar

Ağzının ayarı yok, her telden çalıp oynar. Kalemini kırdığı günden beri yazar babam yazar. Kimseden çekinmez, hesap verecekse kendine verir, ona buna boyun eğmez.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)