Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Kas 212016
 

stripgenerator

Hepimiz karikatürleri okumayı severiz.. İyi oluşturulmuş karakterler ise acaip keyif verir.. Avanak Avni, Muhlis Beg, Kötü Kedi Şerafettin gibi karakterler nasıl keyif vermesinki? 

Artık sizde istediğiniz gibi karikatür serileri yapıp, dilediğiniz gibi seslendirebilirsiniz.. Hemde öylesine kolay bir şekilde yapabilirsinizki, kendiniz bile şaşarsınız kendinize.. Birkaç tıkla ve iyi bir kurgu ile belkide çok tanınan bir karikatürist olursunuz kimbilir..


Strip Generator işte bu işi yapıyor.. İsterseniz normal üye olursunuz, isterseniz facebook hesabınız ile kayıt olursunuz ve giriş yaptığınızda size o dünyanın kapıları açılır..

Alttaki videoyu seyredin bakın nasıl bi rşeymiş..

Görüldüğü gibi durum oldukça kolay..

Buyrun alttaki butona tıklayarak online olarak karikatürlerinizi yapın..

   Karikatürlerinizi Yapın

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)