Sitemizde 15 kategori'de 733 adet yazı yazılmış ve 226 yorum bulunmaktadır.

Şub 132017
 

Hayatımıza yön vermemizde düşüncelerimizin rol oynadığı inkar edilemez ama Jack Ensign daha ileri gidip düşüncelerinizle zengin, fakir, ünlü yada sefil bir hayat sürebilecek kadar güçlü mesajlar ortaya çıkarabileceğinizi söylemekte.

Aslında yanılmıyorda bu kitap yazılalı çok zaman geçmiş olmasına rağmen yeni testler ve deneyler sonucunda bu fikir hiçte yabana atılmayacak kadar tezler sunulmuştur. Bizede, sizler için sadece Düşünce Gücünüzü kullanarak hayatınızı yönlendirmeyi öğrenin demek kalıyor.


Evrenin en büyük gücüne sahip olduğunuzu biliyormusunuz? Bu güç düşüncedir. Yaşamınızı yöneten şey aslında düşünme biçiminizdir. Düşünme biçiminiz sizi başarıdan başarıya ya da tam bir başarısızlığa götürebilir; size sevgi ve mutluluk ya da yalnızlık ve sefil bir yaşam verebilir. Jack Ensign Addington ünlü bir hukukçu olmasının yanı sıra ruhsal bilimler üzerine de eğtiim görmüş ve bu bilimi kendi yıllar süren derin inceleme ve araştırmalarıyla geliştirmiş bir kişi.

Yazar insanın önünde gerçekten yeni bir ufuk açan bu kitabında Evrensel Akıl’ın bilgeliğini kullanabilmemizi sağlayacak, benliği sınırlayan düşünce kalıplarını ortadan kaldıracak, başarısızlığı olağanüstü bir başarıya dönüştürecek bilgiyi Ortak Bilinç’ten nasıl elde edebileceğimizi öğretiyor. Jack Ensign Addington söz ettiği prensiplerin geçerliliğini kanıtlamış bir uzman olarak, yanılmaz bir otoriteyle insanın mucizevi gerçeğini gözler önüne seriyor. Evet, hayatınızı, geleceğinizi düşüncelerinizle yaratıyorsunuz!

   İndir

Bunlara Baktınızmı?

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir