Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 242016
 

iPhone'da QR kod nasıl okutulurMobil cihazların kameralarından okutulabilen özel matriks barkod olarak bilinen QR kodlar artık hayatımızın her alanında kullanılıyor. Peki bu QR kodları iPhone’larda nasıl okutabilirsiniz? Bu adımları izleyerek iPhone’unuzdan QR kodları okutmaya başlayabilirsiniz.

  • İlk olarak App Store’u açıyoruz.

  • Şimdi ise arama alanına ‘QR reader‘ yazıyoruz.
  • Sonrasında ise bu QR okuma uygulamasını indiriyoruz.
  • Uygulama indikten sonra, uygulamayı açıyoruz.
  • Görüldüğü üzere kamera açılacak. Kamera ile QR kodunu okutuyoruz
  • Son olarak QR kodunun içeriği karşımıza çıkıyor. Herhangi bir uygulama vs. ise de uygulama mağazasına yönlendirilecek.

Gördüğünüz gibi işte bu kadar basit bir olay..

iPhone yada iOS bir cihazla sitemize girdiniz ve bu yazıya bakıyorsanız alttaki butonla Appstore`ye direk girip indirebilirsiniz..

   QR Reader İndiriniz

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)