Sitemizde 15 kategori'de 775 adet yazı yazılmış ve 227 yorum bulunmaktadır.

Kas 132016
 

gs1Bu akşam telefonum için Galatasaray ekran wallapaperleri baktım.. Öyle güzel ekran resimleri vardıki bir türlü hangisini koysam bilemedim.. En sonunda şu yana koyduğum resimde karar kıldım.. Tabi bundanda sıkılabilirim durumunu düşünerek burada bir arşiv yapayım kendime dedim..

E sıkıldıkça girip sağda solda aramıyayım hesabı yani..

Şimdi Galatasaray harici takımları tutan arkadaşların pek hoşuna gitmeyecektir bu.. “hani bize hani bize” diyenlerde çıkacaktır.. E kusura bakmayın arkadaşlar.. Sonuçta ben hasta Galatasaray`lıyım ve en azından şimdilik Galatasaray haricinde bir takımın bu tip bir içeriğini girmeyi düşünmüyorum..

Gelelim bu resimleri telefonlarınızda nasıl kullanacağınıza..

Aslında basit.. Beğendiğiniz resme bir kez tıklayın ve tam hali çıksın ortaya..

Daha sonra o resmi telefonunuza kaydedin..

Kaydettiğiniz resmi telefonunuzda ekran resmi olarak ayarlayın ve tamamdır..

Evett buyrun bakalım altta Galatasaray wallpaperleri.. Sakın pc için filan sanmayın.. Telefonlar içindir.. Özelliklede iPhone ile uyumludur tüm resimler..gs2  gs1  gs3  gs4  gs5  gs6  gs7  gs8  gs9  gs10  gs11  gs12  gs13  gs14  gs15  gs16  gs17  gs18  gs19  gs20  gs21  gs22  gs23  gs24  gs25  gs26  gs27  gs28  gs29  gs30  gs31  gs32  gs33  gs34  gs35  gs36  gs38  gs39  gs40  gs41  gs42  gs37

Galatasaray`lı arkadaşlar keyifle kullanabilirsiniz..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN
Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..

Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..

Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..

Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir