Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Şub 102017
 

Web sitesi sahipleri, özellikle yeni arkadaşlar onca emek verdikleri sitelerine hit gelmeyince moralmen çöküntü içine girer ve demoralize olurlar. Genelde forumlarda, bloglarda buna çare ararlar.. Kulaktan dolma acemice bilgilerle uğraşırlar..

Girdiğim forumların çoğunda saöma saçma bilgiler verildiğini görüyorum. Anlatmaya çalıştıkça sanki kötü birşey söylüyormuşum gibi tepki görüyorum çoğu zaman. Zaten artık forumlarda sadece “Belki yi birşeyler denk gelir” diye geziyorum.

Şimdi yazının başlığı size çekici geldi değilmi? Hit sitelerimi? Evet hit siteleri.. Son zamanlarda etrafta bir sürü kıytırıktan site türedi sıralamalarda yukarıda olan.. Baktığında dolandığında çoğu işe yaramaz siteler olarak çıkıyor ortaya.. Bu 3 – 5 ayda yukarılarda olan sitelerin sonuda pek hazin oluyor tabiki. Oluyorda hakkını gasp ettiği, olması gereken yerde olmayanda bir sürü site bu haksız girişimlerle gerilerde kalıyor..

Genel anlamda hit siteleri tarafımdan pek onay görmüyor belirtmiş olayım..

Hit siteleri ne işe yarar?

Hit siteleri genel anlamda kısaca şöyle tanımlanabilir: Hit, kavram olarak site ziyaretçi sayısı ile karışan bir terimdir. Ancak hit sayısı, siteyi toplam ziyaret eden kişi sayısı değil, web sunucusundan dosya talep edilme sayısını iletir. Hit siteleri ise kayıtlı olan sitelere 10 saniye ile 60 saniye arası (kredi sistemi ile) hit gönderen sitelerdir. Bir nevi ağ gibidir. Site sahipleri kayıt olur ve bir başkasının sitesini ziyaret eder. Bu ziyaret ile kredi kazanır (para ilede alınabilmektedir) ve bu kredileri ile kendi siteside hit kazanır.

Bazı sitelerde bu otomatik olarak yapılır. Genel olarak çoğunda popup açar ve belirli saniyelerde siteler açılır. Her açılan site size kredi kazandırır ve sizin sitenizde diğer kullanıcılara bu şekilde kazandığınız kredilerden düşerek gösterilir.

Böylece sitenin hiti artmış olur. Tabi bu organik olmakla birlikte site içi gezinimi açısından aslında pek etkili olmaz. Özellikle Alexa sıralamalarında etkilidir. Alexa site hitlerine göre sıralama verdiği için yükselme gözlenir sıralamada. O yüzden diyorum haketmediği yerlerde oluyor bazı siteler diye.

Bunca bık bıktan sonra işine yarayan olur belki ve kullanmak isteyen olur diye belli başlı siteleri vereyim sizlere.

Buyrun..


   Bedava Reklam (Türk hitler gelir)    Felling Surf    Hitleap    Hit Sitesi (Türk)    Hit Saati (Türk)    Foreverautohits (Türk)    Piketi (Türk)    Addmehits (Türk)    Addmefast (Tavsiye)    10KHits (Tavsiye)

Bu kadar site yeter sanırım.. Kolay gelsin..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


  One Response to “Hit Siteleri”

  1. foreverautohits.com u eklediğiniz için teşekkürler.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)

%d blogcu bunu beğendi: