Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Ağu 172016
 

Heyy gidii heyy sene 1977 ben bilmem babam bilir İlkokuldan mezun olur. Cumhuriyet çocuğu Cumhuriyetin öğrencisi bir genç (babam) simdi anının akıyla alın teriyle hakkıyla kazarak geldiği zamanda Devlet Memuru.. Hem devletimize hem Türk Silahlı Kuvvetlerine yıllardır hizmet vermekde.

Tam 23 senedir. Ben bunu gururla söylüyorum. Halen daha da Devleti için Türk Silahlı Kuvvetlerinde hizmet vermekde. Biz bu devletin ekmeğini yerken hakkını yemedik hakkını verdik!! Hakkımızı da yediler sözde vergilerle vs seylerle.Yazılası çok sey var aslında. Velhasıl sonuna kadar Türk Silahlı Kuvvetlerini destekliyor ve savunuyorum. Babam için değil ordumuz olduğu için.


Türk Silahlı kuvvetleri unutmayalım ki Türk askeri, Türk Ordusu ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin ordularının kuruluşu demektir. Türkiye Cumhuriyeti devletini dıştan gelebilecek olan her türlü tehdide karşı savunma görevini üstlenmiş olan silahlı devlet kuvvetidir. Vatan bekçisi koruyusu demektir TSK. (Babalarımızın, abilerimizin, erkek kardeslerinizin, eslerinizin vatan borcunu tamamladığı kuruluş) Şimdi zamaninda göz yumularak bazi rutbelere getirilenlerin ((buna karşı çıkan komutanlarimizin balyoz davasıyla suclanarak yıllarca hapis yatmasina sebep olan)) ihanetinin faturasını sadece TSK’ya kimse kesemez!!

Bilinmelidir ki en çok hatta yüzlerce değil binlerce Fetöcü devlet kurumlarından çıkmıştır (ögretmen, hakim, savcı, diyanet, yök vs vs). Bunlar bu makamlara nasıl geldi.

Her neyse.. Yazarken devletimizi savunacaz diye ordunuzu da kirletmeyin!! Hepsinin hakkı emeği sizin yaşınızdan da büyük.

Ey Dost.. Kul Hakkı Nedir Bilir misin..? ALLAH Yarına Bırakır Ama, Yanına Bırakmaz Asla !

Saygılarımla…

Çiğdem Gürlek Tarhan

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)