Sitemizde 15 kategori'de 733 adet yazı yazılmış ve 226 yorum bulunmaktadır.

Nis 172017
 

Arkideş bu hatun milleti ile aynı noktaya gelmek ne zor be.. Ne anlatırsan anlat farketmio.. Bu hatun milleti kendi anlamak istediğini anlio.. Yani beyin denen zatı şahane bu hatun milletinde nasıl çalişio anlamadım he.. Biz herif milletinde konuya direk giderken, hatunlarda anlama sinirleri dolan dolan öle vario mantık merkezine.. Konuyu alıo gözden/kulaktan, sora yola çıkıo.. Sağa dön, sola dön, tam dönüş yap, bi takla at, amuda kalk, üç kere etrafında dön, 5 adım geri git, etrafı kokla, yanda görünen yasak levhasın neden kondu acaba anla, otur yoruldun, kalk ne oturuon vs. vs..

Vay arkadaş bütün bu karmaşadan sonuç çıkarcak kafasında da sıra kalbine gelcek.. Bakıcak herif kelebek uçuruomu orda.. Uçuruosa kelebekler güzelmi, renkleri nasıl filan olayına gircek.. Uçurmuosa “bay bay” anam.. Bitti işin.. Defterin dürüldü.. Herife solencek lafta belli.. “Benden daha iyilerine layıksın.. İyi birisin ama ben seni sevgili olarak görmüyorum..” Biz heriflerdeki buna tepki ise az değişik oluyor.. Alta paragraf açimde ordan devam edim..


Biz heriflerde olay daha basit dönüyor.. Görüos, beğenios ve anında karar verip “Yürü aslanım benim” moduna girios.. Baya bi gözü karayız aslında.. Ulen bi dur düşün.. Bu hatun iyimidir, seni mutlu edermi, sana uyarmı, kafana hitap ediomu, psikolojisi düzgünmü, kıçını memelerini çok açiomu (sonuçta açiosa ilerde kıskanıp bık bık etcen), hatun paragöz ve seni yontma derdindemi vs. vs işte.. Yok anam bu sorular umurumuzda olmuo.. “Sevdik len, biyendik, aşık olduk.. Gerisi.. Gerisi yok işte.. Hepsi bu..” Diyip esas adım yürüyüş o hatunun peşindeyiz.. Biraz şansa kalıyor işimiz sonrasında.. Red edildiğimizde ise (bir üst paragraftaki sözcüklerle) genelde nazik davranırız.. Hani sapkınlık seviyesinde rahatsız eden tiplerde olur ama ben normal tipleri sölim burdan.. Normal tipler “Anlıyorum, tamam..” der.. Ama içten içe kendini yer.. “Ulen benim için en iyisi sensin işte.. Seviomm Huleynnn.. Deli oluom sanaa.. Kimbilir kimi düşünüo beni red ederek.. Nabsamda fikrini değiştirsem? Puu sıfatına lan senin..” gibi benzeri bir sürü tümce dolanır kafasında.. Hee canımızda yanar çok bu esnada.. Kimi alkola vurur kendini, kimi ağlar gizli gizli, kimi uzaktan seyreder gizli gizli yine..

Birde ortada kalma durumu vardır.. Şöle anlarsın senden hoşlandını ama garip bir şekilde bir araya gelemezsiniz.. Bir araya gelmek derken yanyana gelmek dil he.. Yani tamam demez anlamında.. La hatun hoşlaşıon işte, ilgin var.. Ne halt etmeye tamam demion? Söle söle nie demion.. Duyguların sinirlerde dolanması, mantığa ulaşması, ordan onay aldıktan sora kalp kısmına gelmesi ne zaman olcek? Vay arkadaş böle durumlarda pek gıcık oluyor he..

Sonuçta insanoğlu var olduğundan beri erkek denen canlı bu hatunlardan sürekli çekiyor kardişim.. Ne onlarla oluyor çok zaman, nede onlarsız oluyor.. Eziyetin, rezilliğin bini bir para allama.. Bide bunun adına “Naz” diyorlar.. Timam anladık naz denen şey hatuna yakışıyorda çokta uzatmanın alemi yokki be.. Uzatmayın birini seviosanız hatun biladerler olayı.. Herif iyi ise, adam gibi adamsa “he” diyinki adamcazlarda eziyet çekmesin.. Uykusuz geceler, nolcek nolcek manyaklıkları yaşamasınlar..

Vay arkadaş baya dertliymişim bu konuda he.. Len Kısa akıllı ol he.. Aaaa manyak ettin beni iyice be.. Bak aslamlar gibi adamım be.. Adam gibi adam dediklerinden.. Öhü öhü öleyim sankim.. Havaya girdim birden bak..

Çok duygisal bi yazı oldu.. Bakıom şöle tekrardan okuomda ağliyasım geldi.. “La ado çok pis yazion he.. Gözüme girdin çocum.. Timam çık şimdi çok kalma gözümde..

Birrrr sanaaa yandımm bennnn.. Birrr sanaaaa ficdansızzzzzz...“Dirinirim dirinimmm..

Social Media Exchange Website - Likenation

Free Twitter Followers

Bunlara Baktınızmı?

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir