Sitemizde 15 kategori'de 779 adet yazı yazılmış ve 233 yorum bulunmaktadır.

Mar 232016
 

ComicGarip bir başlık oldu değilmi? Ülkemiz genelinde canlı bombalar, patlamalar yaratırken helede.. Ama yazım bununla ilgili değil.. Zaten yeterince yazan var bununla ilgili yazılar.. Ben duygusal modda takılacağım.. Sonuçta son zamanlarda karma karışık duygular içindeyim..

Koydum nescafemi en şekerlisinden yanıma, yaktım sigaramı, oturdum tablet denen aletin başına.. Merakla bakıyorum ekrana, yüreğimden parmaklarıma ne geçecek ve nasıl bir yazı dökülecek buraya..

Hayat ne garip, kuşlar böcekler..” filan diyesim geldi birden.. Ne saçma bir giriş oysa.. Pekçok yerde sıkça gördüğüm bir tümce..

 


Yukardaki kısmı 4 5 gün önce yazdım.. Sora ole bıraktım.. Aaaa yakışmıo bana bole yarım yazılar bırakmak.. Hemen yazalım bitirelim efenim yazıyı.. Yanlız başlıkla ilgili yazcaktım o zaman şimdi ise öyle bir konu yok kafamda.. Püüü bana emi.. Neyse.. Artık okuyucu umduğunu değil bulduğunu okusun bu seferlik..

Son günlerde ilginç şeyler oluyor hayatımda.. Bir yandan hoşuma gidiyor diğer yandan ürkütüyor.. Hoşuma gitmesi normalde, ürkmesi niye oluyor anlamadım.. “Manyakmısın arkadaşım“.. Yazar burda kalın harflerle kendine hitap ediyor, üstünüze alınmayın piliz..

Şu kadın erkek ilişkilerini ara ara yazıyorumda bir türlü sonuç çıkmıyor birader.. Yani kadın denen canlı öylesine çok bilinmesi barındırıyorki içinde hergün bir şeyler çıkıyor karşına.. Nerden çıktı bu konu demeyin.. Konu zaten tüm insanlık tarihi boyunca güncel ve sürekli upgrade gerektiren bir olay.. Biz erkeklerin hatununa göre kendini güncellemesi gerekliliği gibi bir durum söz konusu.. Yani işin özü kimse kadınları çok iyi tanıyorum demesin.. Zira her hatun farklı bir yapıda, her biri ayrı kafada, her biri ayrı yöne bakıyor.. Burdanda şu çıkıyor.. Bir hatuna takılmadan önce onu tanımak gerek bir süre.. Balıklama atlamak dip kayalarına çarpıp yara bere içinde kalmalara sebep olabilir mazallah.. Kimindede fazla derine inip nefessiz kalmalara sebep olur.. Beyne oksijen gitmez.. Beyne oksijen gitmezse mala bağlanırsınız..


Tabi bunca çaba, debelenme ile kazanım ne  birde o var.. İşte burda da şans faktörü devreye giriyor.. Kimi zaman inci buluyorsun dipte, kimi zamanda sünger avcılarında olduğu gibi vurgun yiyip kalıveriyorsun mecalsiz.. “E uraşma uzak dur bu canlıdan” desek oda olmuyor anacim.. Sonuçta dürtü denen birşey var, aşk var, acısı bile tatlı olan duygu var.. Var oğlu var işte.. Olmuyor onlarsız.. Yumuşak yumuşak aynı yatakta mıncıklaşmak var.. Sert olarak mıncıklaşmakta var tabiki.. Daha heyecanlı güzel oluyor filan..

Bak son cümleler ile yine libidolarım yükselmeye başladı.. Sonuçta erkek olmanın dayanılmaz ağırlığı bu sözlerle birlikte bir sürü devinim yaratıyor beyinde.. Aklı olmayan ama fikri olan diğer elemanda kendi başına hareket edince, erkeksel zaaflar ortaya çıkıyor..

Bir saaannnaaa yandımm bennnn.. Birrr sana vicdansızzz.. Birrr sana aldandımmm.. Birrr sanaaa kitapsızzz..

Adam böyle bir şarkı yazmış, niyese beynimde dolanıp duruyor.. Ulan elaman hangi aşk acısını çektide böyle dertlendiyse artık.. Yazık be yazık.. Şu kadın milletinin erkeklere çektirdiğine “püüüü” diyorum ahanda..

Tabi biz erkeklerde ayrı vakayız.. Tüm suçu hatunlara atmamak lazım..  Davranışlarımız ile kıytırık hatunların kıçını kaldırıyoruz, kendilerini birşey sanmaya başlıyorlar.. “Akıllı olunn laynnnnn.. Datirim buraları heeee“.. Sert mod 10 şeklime büründüm bakınız.. Birde yan profil durayım öyle bakın.. Çok çekici oluyorum değilmi sert olunca? Kahretmesin beni be.. Bir insan bu kadarmı karizmatik, cool olur? Oluyormuş.. Ben yanim.. 😜

Yani kardeşler işimiz zor.. Bir yanda nazlanmayı en üst seviyede yaşatan hatun kitlesi, diğer yanda bu naz denen dev seti aşmaya çalışan erkekler, yani bizler.. Bu mücadele dünde vardı, bugünde var, yarında olacak..

Sonuç itibarı ile bu debelenmeye değiyor ise karşındaki elden ne geliosa yapmak gerek.. Unutmayınki sevdiğiniz, değer verdiğiniz kadının elinizi tutması bir ödüldür biz erkekler için.. Çünkü kadınlar erkekler gibi “harala gürele” atlamıyorlar olaya.. Onlarca belki yüzlerce süzgeçten geçirip öyle karar veriyorlar.. Eğer tamam demişse kıymetini bilmek gerek.. Çünkü bu seçimden sonra keyifli anların, mutluluğun anahtarı artık biz erkeklere geçiyor.. Ya kıymetini bilip ona göre davranacağızki oda seni mutlu etsin.. Yada değer bilmeyip onuda solduracağız ve odunlaşan dünyaya adım atacağız..

Sevdiğiniz biri varsa ve beraberseniz kıymetini bilin.. Sadece cinsel amaçla takılıyorsanız size hayvan demek bile az gelir ve hayvanlara hakaret olur.. İnsanlık vasfınızı yitirmişsiniz demektir.. Cinsel amaçla, becerilebilecek bir et parçası gibi baktığınız o kadınların her birinin duyguları olduğunu, güldüğünde dünyanızın dahada renkleneceğini, birlikte daha mutlu olacağınızı aklınızdan çıkarmayın..

Vuuu konu nerelere gelmiş.. Buraya kadar okumuş olan kitle; öpüyorum anacığım sizi gözlerinizden..

See you..

Social Media Exchange Website - Likenation

Bunlara Baktınızmı?

Adnan DAN on FacebookAdnan DAN on PinterestAdnan DAN on TwitterAdnan DAN on Youtube
Adnan DAN

Aslında çokta özel biri değilim.. Biraz ukala olduğumu söylerler.. Bildiğimi anlayabilen insanlara sunmayı severim..


Sürekli sorgulama modundayım.. Neden dünyadayız, nereye gideceğiz, bu kadar basitmi yaşamak, vs. vs.. Cevaplarını bulamadığım onlarca sorum var..


Gerçekten dost bildiğim insanların sayısı bir elimin parmaklarının sayısını geçmez.. Onlarca insan arasında kendimi hep yanlız hissederim..


Ben insanım.. Adımı Adnan koymuşlar, soyadımsa zaten otomatik olarak eklenmiş DAN olarak.. Kuralları sevmem.. Ama uymak zorunda olduğumuda bilirim.. Sevmediğim öyle çok şey yapıyorumki, bu bana mutsuzluk veriyor çok zaman.. Birini sevmeyi, aşık olmayı, ona güvenmeyi çok istiyorum.. Olmayınca olmuyor, zorlamıyorum.. Hayat garip.. Ben o gariplik içinde yüzen biriyim işte..


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(E Posta Tekrar)